Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúként miért hat így rám a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként miért hat így rám a mellbimbóm izgatása? 18/F

Figyelt kérdés
Nemrég fedeztem fel, hogyha elkezdem a mellbimbóimat simogatni, azt nagyon tudom élvezni, és sokszor ilyen különleges bizsergös érzést érzek töle. Sokszor szeretem azt képzelni maszti közben, hogy lány vagyok, és hogyha elkezdem a bimbóim izgatni, akkor érzem magam a legjobban csajnak. Pl most fürdés elött nem is voltam felizgult állapotban, és elkezdtem ujjal csikizni a bimbóimat, és egyböl ugy ereztem magam, mint egy lány akit levettek a lábáról.. miért lehet ez?
2019. dec. 26. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Mert szerintem te is meleg vagy .
2019. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Te biztos vagy benne hogy hetero vagy?
2019. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Valójában mindenkire hatással van.

Nekem csajom van, nem magamnak csinálom. Ő ha simogat, oda is téved a keze és cirógatja ha izgatni akar.

Az megint más, hogy a legtöbben nem ismerik a saját testüket és csak a farkukat hiszik erogén zónának.

2019. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknál ugyanazok a történések következnek be az emlőbimbó finom izgatásakor, mint nőknél: fokozódik az agyban az oxitocin hormon termelődése, ami erekciót vált ki nemcsak a klitoriszban, hanem a hímvesszőben is. Mit gondolsz miért tetetnek egyesek piercinget az emlőbimbójukba ?
2019. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Masodik, nem vagyok biztos benne, epp ezert irtam a kerdest biszexualitas kategoriaba
2019. dec. 26. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Kenj a bimbódra masztinál erősebb fogkrémet. Nagyon izgi bizsergető érzést ad, én imádom. :)
2019. dec. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!