Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg srácnak tartom magam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácnak tartom magam, de miért van az, hogyha egy lány megcsókol, vagy pajzánul viselkedik velem, flörtöl akkor merevedésem van folyamatosan? 19/f

Figyelt kérdés
Szexelni szerintem nem tudnék lánnyal,mert maga a testük nem izgató számomra szexuálisan,viszont ha úgy érintenek meg,azonnal működésbe lépek és nehezen ellenállok a csók viszonzásában..meg úgy őket szeretem is érzelmileg..biszexnek nem tsrtom magam,mert ők testileg is kívánják a csajokat.

2020. jan. 1. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül az vagy, aminek tartod magad. Ha lányokra is felizgulsz, akkor bi vagy szerintem.
2020. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez az,hogy nem a lányokra izgulok fel,hanem amit tesznek,csók,simogatás ilyenek..maga a női test nem annyira vonz,de nem is taszít..
2020. jan. 1. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a szexualitás valami előre megírt könyv vagy recept lenne, hogy akkor te csak az alapján érezhetsz vonzalmat, gerjedelmet.
2020. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted,ha testileg nem kívánom,de szeretem őt és a közeledésétől felizgulok,akkor élhetnék teljesértékű hetero kapcsolatban?
2020. jan. 1. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha felizgultál tőle, akkor valamilyen szinten csak kívánod. Hogy élhetnéle vele olyan kapcsolatban, mint a heterok, azt nem tudom.
2020. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Biszex vagy szimplán.

Testileg engem nem vonzanak a férfiak.Kipróbáltam, rájöttem hogy nekem ez nem annyira bejövős.Azóta csak nőkkel randizom.Hiába tudok férfiak iránt érzelmeket táplálni ha más téren nem megy.Próbáld te is hasonlóan felfogni ezt.

19/l

2020. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sandrisbp ***** válasza:
76%

Szerintem annak alapján, amit írsz, 5-ös lehetsz a Kinsey-skálán. Sok ilyen van. Tudnál vele szexelni. Én is kb 4-5 lehetek a mai tudásom szerint, de gyerekeim is vannak és nős vagyok. Ez van....


"Kinsey visszautasította a szexuális irányultság hagyományos kategóriáit (heteroszexuális, homoszexuális, biszexuális). Véleménye szerint a szexualitást olyan kontinuumként (Kinsey-skála) kell felfogni, amelynek egyik végpontján (0-s érték) a kizárólag heteroszexuális, a másik végpontján (6-os érték) a kizárólag homoszexuális irányultságú emberek találhatók. Az emberek többsége valahol a két véglet között található. A szexuális ingerekre nem reagálókat (aszexuálisok) az X kategóriába sorolta." (Wikipedia)

2021. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, csak nem vagy annyira vizuális, amikor nőkről van szó. Jópár nőtől hallottam, hogy nem a látványra indul be, hanem az érzelmekre, hangokra, érintésekre. Szóval levetkőzhet Brad Pitt pucérra előtte, nem érez semmit. De ha Brad Pitt elkezd mocskosul beszélni neki, akkor beindul. Lehet te is ilyen vagy.


Azt mondod nem rájuk izgulsz fel, hanem csak arra, amit tesznek, de most képzeld el, ha egy beszélő kecske flörtölne veled. Vagy egy bányarém. Arra nem indulnál be, valamennyire biztos, hogy számít, hogy az illető egy szép(?) lány.


Egyébként, ha nem tudnál lefeküdni nővel, nyugodtan hívd magad melegnek. Akkor bár van benned bi hajlam, elhanyagolhatóan kevés.

2021. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
1-2 dolog kifejezetten vonz,izgat viszont alapveto dolgoktol pl undor fog el ilyen pl az oral lannyal...😕 most erre nem hiszem hogy nagyon lehet alapozni..
2021. máj. 15. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!