Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet hogy bi vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy bi vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és néha eltűnődöm azon milyen lenne egy nőnemű ismerősömet lesmárolni. (Nem tudom ilyenkor mi az ami pontosan vonz benne) ritkábban meg azon kapom magam hogy tényleg kedvem lenne úgy igazán belemarkolni egy másik csaj fenekébe, de konkrétan az ágyban nem tudtam még elképzelni egyet sem. Ez mi?

2020. jan. 7. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
csak idő kérdése és elfogod tudni képzelni ott is. lehet bi vagy
2020. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitás nem bináris, hanem egy skála. Kicsit ez, kicsit az. Erre konkrétan ott a Kinsey skála, az emberek nagyon kis része teljesen meleg vagy teljesen hetero. Te olyan 1-es szinten vagy
2020. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nemsoká menni fog ott a punci 69 😉👅
2020. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!