Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fleshlight Quickshot Vantage...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleshlight Quickshot Vantage maszturbátort vásárolt már valaki?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat kérek. Mellőzzük a "szerezz csajt" elnevezésű hozzászólásokat. Köszönöm.

2020. jan. 20. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem. Bocsi csak azért írok, mert kíváncsi vagyok a válaszokra!
2020. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Nem is fogok! Nem azé' me' van csajom, te meg szerezz csajt! :D Ez már azt hiszem így kikopott... Leléceltek vagy tényleg végre szereztek csajt azok, akik ezt írogatták vagy éppen válnak, nem tudom (de nem kizárt, hogy csak felnőttek).

Azért nem, mert gondolj bele, síkosító nyilván kell hozzá. A vége nyitott, ha jó, akkor szoros, de ha szoros, akkor a síkosítót így, hogy nyitott, ki fogja tolni a péniszed! A kezedre, majd rá erre a bigyóra, aztán csúszkálni fog a kezedben. Arról nem is beszélve, hogy feltételezem nem vagy elkötve... Szóval így a befejezést hogy képzeled? Mert ennek ugyebár nyitott a vége mint írtam, s nincs tokban... Óvszer? Mert 1. azok ált. a síkosítók száradása miatt az ilyen eszközökben könnyedén elszakadnak 2. semmi értelme az ilyesminek óvszerrel együtt, sehogy sem jó az óvszer, de más esetben legalább értelme az van! :)

No mindezek tetejére pici, túlárazott, durván túlárazott!

Lingam Indira 4000 forint mindösszesen. Szintén nem használtam még, de hogy lásd a különbséget, másfélszer ekkora, kijön 4000-ből és még azon is biztos van legalább 150%-os haszon!

Azért mert fleshlight? :) Pici kell, hogy legyen? El kell dugni? Mert akkor értem, de tök mindegy, hogy 10 vagy 30 centis "doboz"... Ránézésre is többet ér egy Vulcan ripe, egy Kokos Haru (a Kokos termékei jók!) Tenga spinner, PASSION LADY JUICY PEACH (nevetségesen olcsó és letámasztható). Ha meg árban elmehetünk bőven e fölé, akkor Hidden Desire termékei kiemelkedően jó áron vannak az istennok.hu-n (de még nem rendeltem tőlük semmit).

2020. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a fajta engem is érdekelne
2020. máj. 6. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!