Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » BDSM? Kinek milyen élmenyei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM? Kinek milyen élmenyei voltak ezzel kapcsolatosan? Jól erzem, hogy itthon csak fantáziálnak az emberek róla?

Figyelt kérdés

2020. febr. 14. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom a Daddys dolgok mennyire vonatkoznak ide de én ebbe élek és csináljuk páromal. Sőt egyik barátnőm anya pl dominaként dolgozok nagyon sokáig most már csak a domina ház recepciósa de már némethbe. Ott jobban keres de annó itthon is volt studioja.

21/l

2020. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak fantáziálnak, a múltkori fetish partyn vagy 400 ember volt, a luxorián is több száz fő szokott lenni, s még ennél is többen vannak akik a gyakorlatban is megélik. Nagyon sok közösség, kapcsolat van ahol nem csak elmélet :)
2020. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kötözés izgi.
2020. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak, akik csak fantáziálnak róla, és tesznek fel róla kérdéseket. Akiknek fontos, azok keresnek hozzá partnert, és megélik a vágyaikat.
2020. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a sablonos, hagyományos, mainstream bdsm érdekel, hanem a medical fétis.

No abban rengeteg tapasztalatom van.

Voltam doktor, voltam páciens. Vizsgáltam nőt, vizsgáltam fiút, vizsgált nő, vizsgált férfi.

Szóval az összes szóba jöheető verzió megvolt.

2020. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem h csak fantáziálnak.

nekem már többször is sikerült kiélni ezirányú fantáziáimat és a mostani párkapcsolatomban is többé kevésbé sikerül.

az tény h külföldön ahol alapvetően liberálisabbak az emberek ott ez is talán elfogadottabb. több az ilyen jellegű szórakozóhely, könnyebbe előjön mint beszédtéma.. nem tudom. csak egyszer voltam bdsm clubban Németországban ami inkább olyan volt mint egy kávézó industrial zenével és a falon érdekes dolgokkal. najó meg talán nagyobb volt a latex, bőr öltözékek száma. meg egy fiatal rocker társaság a falra szerelt bilincseket próbálgatta. de alapvetően olyanok voltak ott az emberek, beszélgettek stb mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. itthon nem tudom ez mennyire lenne így, itt lehet jobban feszengenének az emberek.

2020. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!