Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek hogyan tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnám "meghódítani"?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe azt hiszem szerelmes lettem. Bár erre még nem volt példa, sose tetszettmeg lány. És szeretném, ha megtetszenék neki vagy mondjuk taliznánk. Szegénynek sol baja van, elég depresszív. És ő a "fiúsabb" lány, illetve 1 évvel fiatalabb nálam. Tetszik neki egy fiú, akinek viszont én tetszem. De lehet, hogy ha ez a fiú nem lenne, akkor lehetne köztünk valami? Mert elég sokszor írt olyanokat, hogy nagyon "adná", ha ilyen meg olyan ruhában látna. Meg szerinte jó a fenekem és szexi vagyok. Talinál meg rengeteget dumáltunk és ott mondta el nekem, hogy ő biszex. Aztán megölelt a végén és a fejét a fejemre döntötte, meg a buszról puszit küldött. Eléggé furán érzem magam, nem tudom mit tegyek.

18/L



2020. márc. 17. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már kapcsolatod fiúval? Pont azt, amiket ott. Küldd a jeleket, beszélgetés, odafigyelés, gyengédség.
2020. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még sose volt senkim. Nagyon tapasztalatlan vagyok
2020. márc. 17. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az #1-esnek perfect igaza van. Egyébként kommunikáció, lógjatok sokat együtt, beszélgessetek, találkozzatok, avagy randizzatok (bár most komplikáltabb hogy minden bezár, de nem csak buliban/szórakozóhelyen/kávézóban/moziban stb. lehet találkozni, pláne ilyen szép időben - menjetek sétálni egyet), s a megfelelő pillanatban jöhet a csók, utána már megy minden a maga útján :)
2020. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
PL. küldj neki képeket az "ilyen meg olyan ruhában". Kérd ki utána a véleményét.
2020. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Nos itt kezdődik az első számú probléma. Őt nem engedik ki emiatt a nagy felhajtás miatt.
2020. márc. 17. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Türelem, elmúlik. Addig is tartsátok a kapcsolatot online.
2020. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem tartani a kapcsolatot, de ez olyan nehéz, ha szinte mindig inaktív
2020. márc. 17. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!