Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet hülye kérdés de fiatalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hülye kérdés de fiatalon (17) hol lehet ismerkedni kb velem egykorú biszex fiúkkal? (lányok is írhatnak)

Figyelt kérdés

Nem kapcsolat lenne a cél hanem inkább lehessen vele online beszélni meg ha úgy van képet cserélni..stb


Próbáltam a randi.gay oldalt de ott ahogy elnézzem teljesen mást akarnak meg nagyon utálatosan beszélnek néha az emberrel ha elutasítom mármint hogy nem jön be mert direkt kint van a keresett korhatár meg a keresett testalkat és nem olyan ír hanem 50 éves nagydarabok :/ (nem ellenük vagyok csak azért bosszant hogy profil olvasás nélkül ír)


Előre is köszönöm az értelmes, és nem lekezelő válaszokat!



2020. márc. 31. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A korhatár meddig van? :P


Sajna az ismerkedés idő és energia. Ezt spórolja meg sok ember azzal hogy nem olvas csak ír. Ezt el kell fogadni. Munka, főzés, stb mellett azért még erre is időt szánni kemény tud lenni.


Az hogy paraszt ha nemet mondasz, nos az az ő baja. Engedd el.


Sose bosszantsd fel magad. Örülj, hogy te szerencsés vagy és én is. Hisz fiatalon ismerkedhetünk neten. Az 50 éves mikor tini volt még nem tudott így ismerkedni. Sőt akkoriban büntették. Lehet, hogy többek között ő volt az egyike annak aki kiment és az érdekeidért harcolt. Ezzel nem védeni akarom őket, csak arra rámutatni, hogy nekik rossz volt és neked meg nagyon jó. Ezért légy elfogadó. Nem kell felvenni a beszólásaikat. Én mindig udvariasan rázom le őket.

Pl: Kedves, hogy írtál, de úgy néz ki van alakulóban valaki, mellette meg másra nem lenne időm. Bízom benne szerencséd lesz! Sok sikert!


Ha erre ír vissza bunkón letojom...

Bocsi hogy hosszú lett, de talán picit máshogy állsz a témához majd. Amúgy sajna a korodbeliek nagyrésze úgy kezeli az embert mint egy cserélhető eszközt. Idő míg megtanulja értékelni. Erről persze az appok tehetnek ahol ha felregelsz jön 200 levél... Igyekezz megismerni másokat jobban 2 levélnél és meglátod lesz siker.


Sok szerencsét :)

2020. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A korhatár nálam 16-23 év csak hogy válaszoljak is. Egyébként köszi amit írtál! Az appokról meg tiltva vagyok mert én hülye nem 18 évben adtam meg az adatokat és 120 napig tiltva vagyok.
2020. márc. 31. 20:58
 3/14 anonim ***** válasza:
36 eves nagyfarkú kizárt?;-) 23/6
2020. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
36 év az nekem sajnos nem fér bele
2020. márc. 31. 21:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Én a tindert tudnám ajánlani, mert ott te állítod be hogy milyen korosztályt keresel, és csak az tud írni akivel matcheltetek. 20N
2020. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen de fentebb írtam hogy kizártam magam mert nem figyeltem :(
2020. márc. 31. 21:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha előzőleg facebookról jelentkeztél be, akkor most jelentkezz teló számról. Én is kizártam magam anno 16 évesen:D
2020. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Telószám volt :(
2020. márc. 31. 21:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Planetromeo, Grindr
2020. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Planetromeo: Fent voltam rajta (tegnap töröltem magam) az oka az volt mert sok volt rajta a követelőző meg 2 hónap után mint ha rajta sem lettem volna rajta nem írtak ha én írtam egyszavas jött válaszoltam és semmi utánna...


Grindr: Ez jobb egy fokkal de itt kevesen vannak emberek sajnos aki meg olyan elutasított vagy nekem nem jöttek be.

2020. márc. 31. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!