Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan oldal ahol meleg/bis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal ahol meleg/biszex sportos és max 23 évig vannak fiúk?

Figyelt kérdés

A planetromeo-n nem úgy alakultak a dolgok sajnos mert elég sok olyan van aki ír egy sziát és vissza meg nem ír.. ezért más oldalt keresek lehetőleg webes legyen telefonon max a legszükségesebb esetben töltök le ilyen appokat!


És a Hotbull oldal sem jött be mert hát már rég fent vagyok és nem írnak de ha én írok akkor látja de nem írnak.


Fizetős oldalak kilőve. És lehetőleg ne csak szexet keresők legyenek rajta mert én max hokit keresek!


Normálisak válaszát várom!


(Mielőtt valaki azzal jönne hogy a járvány miatt ne nyugi mert én is tudom hogy nem szabad és egyelőre online tartanám a kapcsolatokat).



2020. ápr. 2. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hokit keresek
2020. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dettó
2020. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! na ez az üzenet ami semmi. Ha ismerkedni akarsz írj legalább egy sort mellé. EZ a magánvéleményem. Amúgy kérdés vajon mit keresel. Lehet ő komolyat te meg szexet vagy forditva. Lehet le is írja csak nem olvasod el. MINDENHOL lehet találni értelmes és normális srácot. Csak energia és idő. Amúgy a randi.gay.hu ajánlom. Ja és ne kösd ennyire 23-hoz a határt. Hidd el a 25 se rossz és a 30 se. Egyéne válogatja ki milyen. Remélem sikerrel jársz.
2020. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Randi.gay oldalon fent voltam de ott viszont nem nagyon találtam senkit mert beszélgettünk és eltűntek... És én csak laza dolgokra keresek éppen nem szexre. A 25 év az is oké de ők meg nem nagyon akarnak fiatalt mint én is vagyok ez van. Én azért nem szeretnék már 26 évessel csinálni semmit. Az a baj hogy azokon az oldalakon amin eddig fent voltam akár kinek írtam szinte a 80%-a eltűnt vagy törölte magát és nem beszélve arról hogy miért nem lehet vissza válaszolni?? Én olyanra gondolok mint például valaki ír egy sziát vagy halit stb én meg visszaírok neki normálisan és semmi válasz hetekig.. Na ez a baj. És hogy válaszoljak neked 3. hozzászóló hogy én el szoktam olvasni másnak a proliját szépen. Sajnos vannak akik nem lásd Hotbull ,Planetromeo. Meg azon besértődik mert írom neki hogy nem jön be mert macis alkata van én meg vékony és sportost keresek attól még nem kéne letiltani vagy jelenteni azt gondolom és írtam is neki attól lehet beszélgetni de akikkel találkozni szeretnék a közeljövőben személyesen is az azok az emberek akik nem 23 év felett vannak (25 év is lehet ha bejövős alkata van) és nem macis,átlagos alkatúak. Ez meg az én véleményem. Az meg hogy sikerrel járok e vagy nem az nem csak tőlem függ hanem a partnertől is akikkel beszélgetek hogy legalább legyen bennük annyi hogy nem tűnnek el 1 hét után.
2020. ápr. 3. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!