Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok, ti mikor jöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok, ti mikor jöttetek rá, hogy fiúk is izgatnak?

Figyelt kérdés
Én évek óta tudom, de mostanság döntöttem, hogy ezügyben lépni kéne :P
2020. ápr. 6. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig is érdekeltek a fiúk is.

22/F

2020. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve rájöttem, de úgy egy héttel a karantén előtt szedtem össze a bátorságom
2020. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kiskorom óta tudom magamról
2020. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 15 évesen tagadhatatlan lett. Azonban elnyomtam. Idén viszont eldöntöttem, hogy kipróbálom sráccal. Erre most a karantén idején jutottam, hisz basszus ki tudja meddig élek. Miért hagynék ki vmit ami érdekel. Új élet kezdődik ha vége ennek az egésznek.
2020. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben, bár már voltak jelek korábban is, ha jobban belegondolok.
2020. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor osztálykiránduláson leszopott egy osztálytársam akkor eléggé biztos lettem, hogy a fiúk is bejönnek. Később a suli egy másik sráca is leszopott. :D Azóta meg néha rámjön úgy havi 1x. Akkor keresek vkit.
2020. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem kezdetben (12-13) évesen csak a fiúk izgattak. Aztán gimis koromban már egyformán érdekeltek a lányok és a fiúk. Mostmár huszonévesen főleg a lányok, de azért a fiúkat is megnézem.


F

2020. ápr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem mindig is főleg a lányok érdekeltek, most is megveszek a punciért. élni nem tudnék nélküle de kb 16-8 évesen voltak már gondolatok h milyen lehet leszopni vagy szopatni másik fiút, vagy éppen dugni egyet. Azóta ha van tartós lány kapcsolatom akkor ez magától elmúlik de mikor egyedülálló vagyok akkor mindkét irányba érdeklődöm viszont kapcsolatot csak is nővel tudok elképzelni ellenben a szexel, az bármely féllel megy
2020. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Suliban egy osztálytársammal kivertük egymásnak. És nagyon jó volt fogni az övét, és játszani vele.
2020. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!