Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok/fiúk szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok/fiúk szerettek biszexek lenni?

Figyelt kérdés

Miért/miért nem?

Kort és nemet is írjatok légyszi.


2020. ápr. 6. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Naná hogy szetetek. Alapból dupla számú vonzó emberrel találkozom mint akik csak egy nemhez vonzódnak. Nekem nem kellemetlen egy nyilvánosabb öltöző/zuhanyzó. Mindenhol komfortosan érzem magam és tök jó ingerek érnek.

22/F

2020. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szeretek :) Személy szerint sokkal szabadabban érzem magam, hogy bárkivel jó lehet nekem, mint ha csak egy nemből kellene választanom...
2020. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira, mert így innen is, onnan is kilógok. Meg egy kicsit negatívan csapódik le komolyabb kapcsolatok esetén is.
2020. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem annyiban zavar, hogy míg lányoknál 99% van esély, de a fiúknál nagyon kevés. Rossz az a tudat, hogy 1-1 sráccal azért nem szexelhetek, mert nem én nem izgatnám hanem egyszerűen a fiúk nem izgatják.
2020. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehezen élem meg ezt az egészet,bár már elfogadtam magam ,de még mindíg..
2020. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mrcock ***** válasza:
100%
Szeretek, de sajnos ez a társadalom még mindig nem érett erre!
2020. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sandrisbp ***** válasza:
53%
4-es, ne csüggedj: engem kimondottan a heteró pasik vonzanak leginkább - és megfelelő megközelítésben a magukat full heterónak vallók elég jelentős részéről is kiderül, hogy pl. leszopható :), vagy hogy éppen szopni akar....
2021. febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!