Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon izgat egy másik fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat egy másik fiúval kipróbálni a kölcsönös verést, orált, akár anált is. Ez most mennyire kockázatos, ha otthonról dolgozóval próbálnám ki?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
A kölcsönös verés engem is izgatna, főleg ha srác sokáig bírja, és sokat élvez
2020. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig bírom de nem élvezek szerintem sokat.


Amúgy a kérdésre is válaszolva. Én is bi vagyok és izgat egy ideje sráccal. A napokba ismerkedtem hisz volt idő, de míg nincs vége vagy nem megnyugtató a helyzet addig feleslegesen nem kockáztatok. Szerintem te se tedd. Ez most a felelős hozzáállás. Útközben is lehet bajod...Vagy a lépcsőházba ahol lakik megfogsz vmit vagy nem tudom. Én nem tenném és ez most a felelős magatartás.

2020. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de már nagyon szeretném.
2020. ápr. 6. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2 méter távolságból, maszkban, kesztyűben? Mert azért az igencsak levesz az élvezetből... kockázat van, az izgalmi részét meg eldöntitek a partnereddel. Ha ebben is gondolkozol, akkor legalább annyit tegyél meg, hogy max. 1 rendszeres partnered lesz és nem hetente 5-tel csinálod.
2020. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól írta fentebb aki írta. Ha teheted várd ki a vírus végét. A felelős viselkedés fontos. Hidd el ha elkapnád pl a koronát és az intenzíven lennél te vagy mondjuk a szüleid és kiderülne, hogy ott kaptad el akkor átkoznád magadat, hogy ezért. Megéri?
2020. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon izgat, én most online próbálom kíélni a dolgot.
2020. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy aki most feleslegesen kockáztat az nem csak a saját hanem MÁS életével is játszik mert kanos...
2020. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kovpet ***** válasza:
Sajnos most tavasz van és mindenkin rajta van a nagy kanosság (rajtam is). De akkor is ki kell bírni, nem szabad összekoronázni a világot...
2020. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy olyan sráccal én is kalandoznék aki ebben az időszakban otthon tölti az ideje javát és nem a világot járja. Amúgy sem mindig egyszerű alkalmi partnert találni de most még nehezebb.. :S

27f

2020. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

XDDD - Ti egy vicces mém vagytok élőben. Pont a neten láttam egy ilyen vicces mémet, ahol két ember összebújik szex előtt és ez a párbeszédük:

-Beteg vagy?

-Nem vagyok koronavírusos, csak AIDS-es.

-Akkor jó. Nekem csak az a lényeg, hogy nem vagy koronavírusos.


Ki a fenét érdekel a koronavírus most itt ilyen értelemben? Már lehet 3x elkaptátok és átestetek rajta. Gondolom itt a válaszolók fiatal és egészséges srácok. Én nem találkozom a családommal, barátaimmal, őket így védem. Saját magamat pedig nem annyira kell, mert minden oké lesz. (Erre majd írják az okosak, hogy "de a világon már halt meg benne fiatal is". De ezerszer kisebb eséllyel.)


Szóval ennyire ne fossatok már. Akkor ezerszer jobban féljetek az AIDS-től is, ha másik sráccal próbáljátok ki. Vagy attól már nem féltek, csak a koronától? Ez a vicces, ami miatt megírtam ezt a választ.

2020. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!