Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mégis hogy mit csinálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mégis hogy mit csinálnátok most a helyemben? Mi lehetne a folytatás? 19/f

Figyelt kérdés

Tudom, maradj otthon meg minden, de szerdán egyik jó barátommal kint voltunk egy ilyen erdős részen túrázni. Folyton marhulunk, hogy így meg úgy megdugjuk egymást, meg egy rakat szexuális poént elsütünk naponta. De ezt így mindig poénból nyomtuk csak. Aztán szerdán este hazafele kint az utcán megcsókolt. Én totál meglepődtem, nem is tudtam mit kezdeni ezzel, mentünk tovább mintha semmi sem történ volna.


Aztán tegnap mentem cigit venni, írtam neki hogy jöjjön velem. Jött, aztán az aluljáróban megcsókoltam. De megint csak ennyi, mentünk tovább cigit hajszolni.


Fogalmam sincs ilyenkor mi a helyzet, ti mit csinálnátok? Vagy hagyjuk annyiban az egészet?



2020. ápr. 12. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejött miért hagynád?
2020. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ma megcsokolnám aztan szexelnék vele egy oriásit :)
2020. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz! :-)

A felnőtt élet önálló döntésekkel jár! Átgondolod, pro és kontra sorra veszed az érveket, ellenérveket, majd döntést hozol. Vagy jól vagy rosszul végződik, esetleg semlegesen.


A válaszolók, mind a saját életük, saját döntéseik alapján fognak tanácsot adni. Egyesek elmesélik, belevágtak és jól érezték magukat, másik pedig ellenkezőleg. Lesznek, akik nem vágtak bele és azóta is csak fantáziálnak, mi lett volna, ha...?

Nagy valószínűséggel akad majd olyan illető is, aki kötekedően be fog szólni, hogy "hüje bu... búgócsiga vagy".

Ilyen kérdésekben neked kell döntésre jutnod, ne másoktól várd el!


Jómagam, belevágtam és nem bántam meg. Nem ez lett az életcélom, de igen kellemes órákat éltem át. Manapság inkább csak izgalmas emlékek.

48F

2020. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tovább mennék. Csókolózás pl.

Dehogy hagyjátok annyiban!

2020. ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek ma is cigit venni! 😁
2020. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagynátok abba, ha egyszer erre vágytok? A heterok ugyanígy csinálják - csók és utána jön a többi. Menjetek kirándulni, cigizni stb. csók aztán tedd szépen a kis kezed oda ahova kell, meg húzd az övét is oda ahol a tiéd van, a többi az jön magától nem kell ezt eltervezni, majd improvizáltok, de ha van vágy akkor menni fog :)
2020. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, valahogy fura nekem ez a szitu.

Lánnyal már végigmentem ezen az egészen, a csóktól egész addig hogy fél évig együtt is voltunk.


De úgy eddig azt sem tudtam igazán hogy biszex vagyok.

2020. ápr. 12. 12:33
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Velem miért nem történt ilyen soha :( Mázlista.
2020. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De úgy eddig azt sem tudtam igazán hogy biszex vagyok.


Most majd megtudod, ha lesz elég bátorságod.

2020. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azóta volt valami? 😀
2020. ápr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!