Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy bi, azaz biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Inkább a lányokhoz vonzódom, de volt többször is hogy fiúra..., vagy hogy megtetszett egy fiú. "Barátfiúm" még soha nem volt, barátnőm volt, de sokszor tetszenek fiúk, vagy áll rájuk fel. Hogy mondjam el a szüleimnek, a barátaimnak és a rokonaimnak? Én egy nemezeti érzelmű, keresztény és szociális fiú vagyok, mindenkim ilyen. Félek hogy nem tudnám magam elfogadni és az ismerőseim sem. Nem vagyok nyápic, sok lány barátom szerint nagyon férfias és helyes vagyok. Lehetek keresztény és hazafi így? Hogy mondjam el a szüleimnek?

2020. ápr. 12. 22:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha lányokkal szexelsz azt sem részletezed a szüleidnek. Kár lenne elmondani. Ne a (képmutató) keresztények véleményére alapozd, hogy milyen ember vagy.
2020. ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 1Léna ***** válasza:
62%

A Biblia szerint az érzéseink megcsalnak bennünket.

Ha tizenéves vagy akkor ezek a testi reakciók lehetnek a hormonális változásokkal kapcsolatos.

Egy férfi számára kihívás és megtanulandó feladat uralni a testi vágyait. Azért is, hogy ne csak a saját vágyát, hanem a társàèt is képes legyen kielégíteni.

A szüleid szeretnek a legjobban, más emberekhez képest, mert a gyermekük vagy. Ha problémád van, biztosan segítségedre lesznek, akkor is ha elsőre nem lenne kedvező a reakciójuk.

2020. ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
0%
A szüleid nagyon szeretnek ezt tudnod kell még akkor is, ha néha úgy érzed, hogy ellenedre vannak. Csupán jót akarnak neked. Legjobb lenne, ha leülnél apukáddal és elmondanád neki az aggályaidat. Meg fog érteni, és segíteni is fog, hiszen ő is volt a te korodban. Abból, ahogy írsz úgy sejtem a 12-14 éves lehetsz. Szerintem nem vagy biszexuális. Amit érzel a hormonális fejlődésed része. Türelem, még ha nehezedre is esik. El fog múlni.
2020. ápr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és fiú.
2020. ápr. 14. 00:42
 15/16 anonim ***** válasza:
13-as, te milyen buta vagy🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️
2020. ápr. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

De honnan jött ez az ostobaság, hogy el akarod mondani? Főleg ha írod, hogy csak szexuális vágyakról van szó.


Csináld azt, amit a biszex férfiak 90%-a egész élete során. Titkold a családod, barátaid, ismerőseid, társad előtt a dolgot. Én is ezt csinálom és tök jól megvagyok, köszönöm szépen. A férfiak iránt csak szexuális vonzalmat tudok érezni. És véletlenül én is jobboldalinak (de nem fideszesnek) és nemzeti érzelműnek tartom magam.

2020. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!