Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexuális férfiaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexuális férfiaknak miért ciki nevén nevezni a homoszexuális vágyukat?

Figyelt kérdés
Értem én itt, hogy ha bi férfi férfival foglalkozik, azt biszexuális vágynak nevezik tévesen. Ha azonos nemű partnert keres, az nem homoszexualitás? Tehát egy biszexuális embernek vannak heteroszexuális és homoszexuális vágyaik egyaránt. Ha csajt keres, azt sem bi vágynak nevezi nyilván. Az egyértelműen homoszexuális kérdéseket is biszexuális kategóriába írják, ami szerintem fura.

2020. ápr. 13. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Gyávák felvállalni a vágyaikat, inkább rejtőzködnek, hazudnak önmaguknak és a világnak. Hazudnak Urbi et Orbi, ahogy a pápa mondja.
2020. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kovpet ***** válasza:
0%

Nem merik felvállalni és így finomítják a szót.

Mint a tömegközlekedés helyett a közösségi közlekedés vagy a háj helyett a "husi" (pedig hús = izom és nem zsír).

2020. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez szerintem pszichésen nem egészséges. Ez olyan, mintha az emberek nagy része a kéket szeretné, kevesebb részük a pirosat. Van aki a kéket és a pirosat is, de a pirosra azt mondanák, hogy lila mert az jobban hangzik, holott semmi jelentősége az egésznek. Ilyen az is amikor valaki homoszexuális, de binek mondja magát(bi now gay later), vagy a kedvencem a kíváncsi hetero szöveg. Szerintem a homoszexualitás nem csúnya szó és nem csúnya dolog nevén nevezni. Az ilyen emberek(tudat alatt) utálják magukat, mert nem tudják magukat elfogadni. Jó a bré a szájba, de mindent a legnagyobb inkognitóban. Bezzeg a nők könnyebben kiélik az ilyen vágyaikat, sokkal kevesebb bennük a szégyenérzet emiatt. Heteronormatív társadalom hatása..
2020. ápr. 14. 12:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Első! Annak az áldásnak mi köze ehhez? Kifejtenéd?
2020. ápr. 14. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért? Mert nem homok? Ennyi.
2020. ápr. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 manly ***** válasza:
Szerintem egyszerű a dolog. A biszexuális mindkét nemmel fantáziál vagy akciózik, a homoszexuális meg csak a saját neméhez vonzódik.
2020. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!