Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok, milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok, milyen érzés volt egy másik fiút először megcsókolni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 16. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Még nem voltam sráccal sajna, de ki akarom majd próbálni a vírus után.
2020. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Eddig nem próbáltam fiúval, de érdekel kicsit. Akár perverzebb formában is, szopás után.
2020. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem csokoloznek fiuval. az valahogy nem vonz. de elegitettem mar ki egyszer fiut es az jo volt.
2020. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

A bi fiúkat nem az érzelem vonza,ahogy a 3 is irta .

Aki csókolózni akar az meleg .

2020. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2.


"Akár perverzebb formában is, szopás után."


Jó is az :)

2020. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondoltam, soha nem fogok sráccal csókolózni, azt már túlzásnak éreztem a biszex játékokban. De mivel hosszútávú kapcsolatokban hiszünk, így ilyen partnert kerestünk szintén biszex nejemmel. Egy sráccal 2 évekig jártunk össze, kb. negyedévente. Mikor elváltunk nejemmel, kettesben is összejöttem a sráccal. A harmadik együttlétnél csak úgy megtörtént a csók. Nem is gondolkoztunk rajta, jól esett és kész.

Továbbra is a nők vonzanak jobban, nem lettem meleg, ám azóta nem zárkózom el a csóktól férfi partnerrel, ha kellően erős a vonzalom.

2020. ápr. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy bugyuta általánosítás, hogy "egy bi srác nem smárol fiúval". Szerintem a smárolás ugyanúgy a szex része, mint az orál vagy anál, jól esik, és izgató. Melegként alkalmikban is alap, hogy smárolok, de nem az érzelmek miatt, hanem mert izgat. Szerintem nevetséges, ha valaki nem akarja, és biztos vagyok benne, hogy pont az ilyen sztereotípiák miatt van egyes bi srácokban elzárkózás a smárolástól.

De ettől függetlenül nem zavarok el egy bi srácot se, ha nem akar smárolni, elfogadom, hogy vannak korlátai. :D

2020. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

semleges. fizikailag nem másabb mint egy lányt.

csak tudatilag volt más,de az viszont szerintem nem leírható egy érzés.

2020. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!