Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
A vőlegénybetegségtől lehet valami bajom?




válasza:



válasza:



válasza:Annyi szokott lenni hogy reggel amikor fel kelek teljesen fel vagyok izgulva, olyan alomtol vagy nemtudom.
Es utana amikor megszunik a merevedes egy kicsit erzekenyek a hereim, de idovel elmulik.




válasza:Ha nagyon soksszor előfordul nagyon fel vagy izgulva aztán mégsincs kilövés akkor valóban lehet bajod, begyulladhat az meg gáz
Viszont ritka dolog ez, de azért inkabb verd ki ha annyira kívánod és van rá lehetőséged :D




válasza:



válasza:#6
"Maszturbalni nemnagyon szoktam..."
Szokjál! A prosztatádnak teszel vele jót. Megelőzheted a kiveréssel a korán kialakuló, eleinte jó indulatú prosztata nagyobbodást, majd az ebből kialakuló prosztatarákot.
Kapcsolódó kérdések:
A fiúkhoz vonzodtam mindig is, néha néha 12-14 éves koromban elgondolkodtam azon, hogy talán a lányokat is, de valahogy nem éreztem azt a vonzodast és most sem gondoltam a lányokra ugy. Most 18 vagyok, barátom 1-2szer volt, a szex nekem mindig is egy nehéz téma volt,...
ha rendszeresen sperma kerül belém akkor az milyen hatással van a szervezetre ? fiú vagyok
Nem tudom melyik kategoria lenne a legmegfelelobb, talan ez. Eddig csak pasijaim voltam, komoly kapcsolatot csak veluk tudok elkepzelni. Lannyal dolgom nem volt, se ismerkedes formajaban , se szexualisan. Par eve csokoloztam egy baratnommel, de annyi. Heccbol...
Nagyon kivagyok tágulva? Egy pasi.
Ugyanis mostanában elég sokszor van benne részem. Szeretem és élvezem.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




