Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elkezdtek érdekelni a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtek érdekelni a lányok lányként, hol tudnék ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
2020. máj. 14. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Lett itt egy ismerkedés kategória, meg amúgy tinderen. Hány éves vagy?
2020. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20
2020. máj. 14. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
és lány, vagy fiú vagy?
2020. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lany vagyok,de ez a kérdésembe is szerepelt 😊
2020. máj. 14. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Internet, de ne lepődj meg ha tele lesz kamusokkal, illetve sok olyanba is belefutsz ahol tulj. képpen egy pár keres 3.-nak lányt.

Élőben - a járvány után - ösztrosokk! party.

2020. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A HER nevű app biszex/leszbikus lányoknak lett kitalálva, de ugyanúgy mint általában az összes ismerkedős alkalmazás, ez is főleg angol nyelvterületeken megy jobban. Szerintem az OKCupid is jó (sőt jobb) csak ahhoz kicsit erőteljesebb profilt kell kiírnod. Volt coffee meets bagel-em, de szerintem az inkább heteróknak van.
2020. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!