Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Passzív biszexuális férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív biszexuális férfiként milyen egy hetero kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Király
2020. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyilván azért vagyok biszexuális, mert mindkét nem iránt érzek vonzalmat. Sokkal meghatározóbb, hogy a Kinsey-skálán hol helyezkedsz el, mint az, hogy aktív, vagy passzív vagy.
2020. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy egy nő nem tudja megadni egy passzívnak azt ágyban mint egy aktív férfi.
2020. máj. 22. 12:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre, mint szexuális téren szinte kizárásos alapon domináns beállítottságú, hetero nő, jómagam is kíváncsi vagyok. Sajnos nem igazán tudtam kiélni ezen vágyaimat, többek között azért sem, mert van bennem egy frusztráció, hogy farok híján sosem leszek olyan jó, mint egy férfi. Mert valljuk be, lehet szerepjátékozni, dildókkal meg strap-onnal “szórakozni”, nekem is erősen birizgálja a fantáziámat, de azért az nyilván egyik félnek sem nyújtja ugyanazt az élményt, hiányzik az adott testrész melegsége, pulzálása, a kilövellő spermáról nem is beszélve. Ezeket csak egy igazi, hús-vér férfi tudja megadni, és ez a tény mélyen, legbelül nagyon nyomaszt.
2020. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, te nem pasi vagy véletlenül?:D Szerintem ki lehet elégíteni a pasit, ha felcsatolhatóssal megdugja a nő fizikailag. De más kérdés, hogy a szopás hiányozna e neki. Szerintem ezt mindenképpen meg kell beszélni és ha úgy van és a nőnek is bejön, bevonni egy pasit. Ha a nő nem tudja elfogadni, akkor szakítás..
2020. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös: Csak szeretnék az lenni, az ágyban legalábbis. A bizarr szexuális fantáziáim és a helyenkénti szabados fogalmazásmódom miatt ebben a topicban rendre “lepasiznak” (mellesleg én bóknak veszem, mert sok szempontból amúgy sincs túlzottan ínyemre a női lét, legalább a neten le tudom ezt magamról vetkőzni), de biztosíthatlak afelől, hogy biológiailag sajnos vagy nem sajnos, de nő vagyok. (4-es voltam)
2020. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hála istennek a feleségem is biszexuális,így harmadik fél bevonásával csodás szexuális élményeink vannak.
2020. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy biszex férfi a saját nemével történő szexben passzív, nem jelenti azt, hogy ha nővel szexel, nem férfias az ágyban, és úgy általában. Pont azért lesz passzív, mert az hiányzik neki, amit ő tud adni egy nőnek. Még ha a nő benne is van, egy felcsatolhatóssal, vagy bármilyen más segédeszközzel kielégítése, nem nyújtja azt az élményt, amit egy igazi farok tud.
2020. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nempara. Ha olyanom van keresek egy pasit akit lecumizok (tobb sose izgatott) aztan megy tovabb a kapcsi
2020. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem borzasztó. Én is biszex passzív vagyok. Minden alkalommal ha pasival vagyok kavarognak bennem az érzések. Nem tudom hova tenni hogy női vagy férfi szerepben vagyok és folyamatosan utálom magam ezért.
2020. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!