Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol tudnék fiú crossdresserekk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék fiú crossdresserekkel ismerkedni, akik max 30 év körüliek (de nem is nagyon fiatalok)?

Figyelt kérdés

Nem találok erre semmi normális oldalt, pedig nagyon vágyom rá, hogy megismerjek ilyen embereket.

(Nem szex céljából, bár felőlem ki is alakulhatna valami, de beszélgetni, ismerkedni, normális emberi kapcsolatot alakítanék ki elsősorban és érdekel a kis, intim világuk)



2020. máj. 23. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nincs is erre külön oldal, én pl azt vettem észre, hogy szinte akárhol találkozhat olyan emberekkel, akikről nem is feltételezéd, mi jár a fejükben :)

Lehet itt is van ilyen fiú?!

Lehet én is az vagyok? :D

ki tudja:)

2020. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hozz létre csoportot Facebookon. Bár szerintem már lehet van is ilyen.
2020. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ahhoz kamu fb-acc is kéne, engem nagyon érdekel a világuk és meg akarok ismerni ilyen embereket, de nem annyira verném nagydobra :) (pusztán csak a társadalom jelen állapota miatt, amiben ez minimum furcsa, aminek én nem örülök)

1-es: ha tényleg az vagy, és akarsz ezekről a dolgokról dumálni, akkor írj ;) :D

2020. máj. 23. 15:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha zárt a csoport, akkor senki más nem látja a tagokat, csak akiket felveszel. De téged sem látnak külső emberek.
2020. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez így is meredek kicsit, jobb lenne anonimitással indítani, de a kamu accoutos megoldást és a javasoltakat megfontolom.
2020. máj. 23. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Van erre oldal szerintem. Amúgy vicces mert én pl a TINI női ruhás vékony srácokra bukok :) Hála égnek akad néha 1-1. :)
2020. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ohh, ne viccelj. Ami a fantáziálást illeti, nekem is ők az álomkategória. De reálisan: én mit beszélgessek, ismerkedjek egy 20 évét be sem töltöttel? Azt még el is felejtettem írni: 33/F vagyok. Korombeli, vagy fiatalabb, huszas évei végén járó sráccal ismerkednék leginkább, akivel van miről beszélgetni az ismerkedés részeként.
2020. máj. 23. 16:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 31 éves vagyok :( crossdresser.
2020. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 27 éves cd vagyok :)
2020. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!