Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha mostanában ki akarom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mostanában ki akarom próbálni a passzív szerepet, akkor milyen méretű aktívval érdemes első alkalommal kezdeni? Milyen méretű farokkal élvezném igazán?

Figyelt kérdés
Izgat hogy milyen érzés lehet ha valaki megdugja a seggemet, de nagyon félek a fájdalomtól ezért gondoltam egy kisebb farokra.

2020. máj. 26. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
14-16 cm hosszú és kb 4 cm körüli átmérő. Magyarul az átlagos méret. Egyébként a fájdalom attól is fog függeni, hogy a partnered mennyire figyel oda rád, mennyire készíti elő a popsid. Én imádok előjátékozni, nyalni, ujjazni. Szerintem ez fontos.
2020. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Kezdőként a helyedben inkább arra koncentrálnék, hogy figyelmes és nem kezdő aktívot találjak. Ha ez megvan, akkor szinte garantált hogy élvezni fogod a dolgot a srác farokméretétől függetlenül. Az extrém nagy méreteket kerüld el lehetőleg.
2020. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
A sebességre is figyelj. Nekem az első 2 pasi aki volt nagyon gyorsan nyomta be. Az egyiknek 16 a másiknak 15cm volt. Kellemetlen volt nagyon. Semmit nem élveztem belőle. Az egyik erőszakos is volt és eskü élvezte hogy nekem rossz.
2020. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nem feltétlen a méret a lényeg, mondjuk a vastagság egy bizonyos szint után azért tud meglepetést okozni. A lényeg, hogy nem kezdő aktívval kezdj és legyen figyelmes és türelmes. Én több szűz srácot is avattam már fel és mind élvezte és vissza is jártak hozzám, valaki évekig.
2020. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ftf1983 ***** válasza:
71%

3-as!


Vannak olyanok, akik élvezik, ha a passzívnak fáj, de ehhez illik olyan passzívot keresni, aki szintén élvezi, ha fájdalmas és erőszakos a dugás.

2020. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3-as egy kicsit mesélnél erről?

hogy csinálta és mit amikor fájt?

2020. máj. 28. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!