Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért lehet az, hogy tök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy tök sármos, heterónak tűnő férfiak is megnéznek engem?

Figyelt kérdés

Én biszex srác vagyok, nagyon szeretem a lányokat de a férfiakat sem vetem meg. Sőt mostanában épp azt az időszakomat élem, amikor inkább fiúk felé kacsintgatok, mert a lányokból kicsit sok volt.

Nagyon megnézem a fiúkat az utcán vagy ahol épp vagyok, de nagyon figyelek rá, hogy ő ne vegye észre, hogy stírölöm. Ilyenkor megnézem a felsőtestét, az arcát és a lábait, mert lábfétises vagyok. Plusz nagyon szeretem, ha a fiú jó izmos.


Vannak viszont kivételek, amikor ülök például a buszmegállóban és jön a járdán a fickó bicajjal, és olyankor összenézünk, hosszan és ő is megnéz engem.


Ez csak azért furcsa, mert amúgy nagyrészt mind heterónak néznek ki. Rólam sem mondja meg senki még az ismerőseim közül sem, hogy biszex vagyok. Az összes lánybarátom oda van értem, mert szerintük nagyon jól nézek ki, meg milyen helyes vagyok, de én elvből nem teszek tönkre egy barátságot szerelem miatt.


Szóval olyan meleg, biszex vagy heteró srácok véleménye érdekel, akik tapasztalnak hasonlót. Mert amúgy én csak olyan fiúkat nézek meg, akik bejönnek nekem.


PRIVÁT ÜZENETET NEM KÉREK!


20/F



2020. máj. 26. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szia. Ahugy te is írtad, nemtudod megmondani ránézésre mindenkiről, hogy meleg, vagy sem. Akik megnéznek téged, lehet nem pont a hetero pasik. Sosem tudhatod ki meleg, ki nem. Amugy meg ha te is nézed, ez egy ösztön vagy mi, autómatikusan a legtöbb ember vissza néz. Vagyis engem ha valaki néz, valamiért én is nézem öt. Akár úgy is, ha nem jön be. Ilyenkor gondolom ők is fel teszik a kérdést magukban, hogy te miért nézed.
2020. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Épp ez a baj. Hogy ránézek egy férfira és nem tudom, hogy ő most esetleg érdeklődik e az azonos neműek iránt vagy sem. Nagyon jó lenne, ha mindenkinek a homlokára lenne írva, hogy ,,Héj, tetszel nekem" vagy ,,Bocsi de én a lányokat szeretem". Vagy valami ilyesmi.

Szóval nehéz dolog ez, mert én is mostanában kezdem magamnak bevallani, hogy biszex vagyok és szeretem a fiúkat is, így még nehezebb a partner keresés. Nem muszáj nekem állandó kapcsolat, beérném sima alkalmi találkákkal is. Szóval most az a feladatom, hogy magamtól rájöjjek, hogy mit és hogyan kell csinálnom.

2020. máj. 26. 22:40
 3/14 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Nem lesz könnyű dolgod. Én is örülnék, ha mindenkiről meg tudnám állapítani, meleg-e, vagy sem. De sajnos ez nem ilyen egyszerű. Sok sikert kívánok, találd meg a boldogságod.
2020. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, viszont.
2020. máj. 26. 22:55
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Elárulod milyen a "heteronak kinéző" avagy "nem heteronak kinéző" pasi? Nincs senkinek a homlokára írva, ha éppen nem női ruhában tipeg vagy nem mórikálja magát direktben rájátszva mint egyes melegek, akkor ugyanúgy öltözködnek, viselkednek a melegek, biszexek is mint bárki más. Max. az apró jelekből veszed észre (ha jó a szemed) mi a pálya. Akik megnéznek valószínűleg vagy nem heterók, vagy nem "azért" néznek meg hanem csak szimplán mint bárki mást az utcán csak te ezt másnak értékeled (mert másnak akarod látni).
2020. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Na akkor nagyon nyers leszek és őszinte. Undorodom azoktól a melegektől vagy biszexektől, akikben van bármennyi nőiesség is. Egy férfi legyen férfi és mocskosul férfias, macsós akkor is, hogyha épp meleg. Ami azt jelenti, hogy hosszú haj, ápolatlanság, nőies mozgás vagy öltözködés, ne adj isten nyálas beszéd: KIZÁRVA! Szóval legyen olyan, mint Én. Legyen nagyon férfias, jóképű, izmos, stílusos és imádják őt a nők! De ne kaphassa meg őt egy nő sem, csak és kizárólag Én.


Mutassak példát és ellenpéldát? Oké.


Így nézzen ki egy meleg/biszex:

LINK: [link]


És így SOHA!!!

LINK: [link]


És hogy én mondom-e meg, hogy ki hogy nézzen ki? Nos, IGEN! Mert egy az, hogy megtehetem, kettő, nos... öm... megtehetem! Plusz igazam van. Ráadásul hagy döntsem már el, hogy hogy nézzen ki a srác, akinek esélye van nálam. Nagyon válogatós vagyok. Ez nem sok melegről és biszexről mondható el, mert nagyon soknak mindegy csak kolbi legyen.

2020. máj. 27. 00:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van, akin nem látszik, még lehet meleg.. Megsúgom, a melegek 90%-án nem látszik. Én is megnézek akárkit, olyat is, aki nem tetszik. Ha te figyeled, hogy figyel-e, lehet ez nekik feltűnik, hogy figyeled. Ha nem figyelnéd, hogy ő figyel-e, akkor nem tűnne fel, hogy figyel. Másrészt egy hetero is megnézhet egy szebb fiút, nincs ebben semmi, a csajok is megfigyelik egymást.
2020. máj. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán van rajtad valami feltűnő, esetleg ha összeakad a tekintetek, akkor mivel te bámulod őt, ő is fog téged. Nem kell mindent túlkombinálni.
2020. máj. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 morcosmedve44 ***** válasza:
Helló. Szerintem az valamilyen szinten természetes, hogy egy férfi vagy egy nő megnézi a saját neméből is azt az egyedet aki jobban néz ki mint az átlag. Nekem semmiféle bi vagy homo hajlamom nincs de ha látok valami sármosabb pasit akaratlanul is oda nézek és azt gondolom jó lenne így kinézni. A csajok is durván megnézik a jó csajokat. Te, hogy bi hajlamod van ha vissza néznek rád akkor rögtön bele viszed a szexualitást is. Pedig sokszor csak reflex szerű az egész.
2020. máj. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésedben van a válasz, már amennyiben pontosan értem a kérdésedet, mert egy picit zavaros pontosan mire is vagy kiváncsi.

De a lényeg, hogy leírod, hogy te is "heteros", fiús kinézetű bisex srác vagy és megnézed a fiúkat aki bejön. Nos akik téged megnéznek azok pont ilyenek, akik fiúsak, nem látszik, hogy melegeket, és pont a fiús srácokat nézik meg. Vagyunk így páran. Ha majd ismerkedsz bármilyen formában, akkor lesznek azok a bi és nem egyszer meleg fiúk, akiknél majd azt gondolod, hogy wow, ha szembe jön az utcán eszembe sem jutott volna róla...

2020. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!