Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok ha részt vennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manly kérdése:

Lányok ha részt vennétek egy biszexuális partiban 2 fiú 1 lány, milyen szerepet vállalnátok szívesen ?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, hogy a két másik srác mit. Mindenképpen úgy kéne, hogy senki nem kényszerből csináljon semmit.

Igazából én úgy csinálnám, hogy az aktus közben, vagy ha több van, akkor egymás után, szerepet cserélnénk.

2020. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En lennék a királylány akinek minden kérését teljesíti a pasi.. minden kívánságomat lesnék és azt tennék amit csak akarok velük.. :P
2020. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, de pont az a kérdés, hogy Te mit preferálnál leginkább.
2020. jún. 9. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Én lennék az ápoló néni és leápolnám a fiúkat.
2020. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
En pl azt hogy ha az egyikukkel dugnék a masikat pedig orálisan kenyeztetnem.. az analt igyekeznek elkerulni, nem vagyok annyira erte oda viszont tuti jo elmeny lehet hogyha egyszerre a p*ncimban és a számban is tórtenik valami :P
2020. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
A nő szerepét, bizonyára azt vártad, hogy majd felcsatissal mindkét pasit - de ők majd csinálják maguknak, illetve ha erre vágysz akkor ahhoz nem kell 2 pasi, csak egy (+egy nő).
2020. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem én lennék az egyik pasi az biztos, de megnézném az akciót ha jelen van egy nő.
2020. jún. 9. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!