Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha már két éve tetszem neki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már két éve tetszem neki, lehet már szerelmes belém?

Figyelt kérdés

2,5 éve tetszem neki, közben volt neki pasija (most is van úgy tudom), de még mindig egyértelműen a tudtomra adja minden találkozáskor, hogy vonzódik hozzám. Ha már ennyi idő eltelt (2,5 év) és még úgyis tetszem neki hogy van pasija, akkor lehet, hogy ez már nem is csak szimpla vonzalom a részéről hanem szerelem?

Felnőtt, biszexuális nők vagyunk mindketten.


2020. jún. 26. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tetszel neki, lehet nem - ennyi információból meg nem mondjuk. Mondjuk 2.5 évet én tuti nem várnék csak epekedve, hanem élném mellette az életem, vagy legalábbis biztos hogy kezdeményeztem volna "valamit" hogy kiugorjon a nyuszi a bokorból.
2020. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tetszés az biztos. Látványosan gusztál, bámul, felfal a tekintetével. Oka van annak, hogy nem történt eddig semmi, erre direkt nem tértem ki.
2020. jún. 26. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha veled lenne együtt akkor is biztos más tetszene neki, de szép is az ilyen kapcsolat!
2020. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Gusztál a tekintete 😂😂😂😮
2020. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele összejönni. :)


Utolsó: megragadtad a lényeget :D

2020. jún. 27. 01:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy szexuálisan vonzónak tart még nem szerelmes beléd. A kettő nem egy és ugyanaz.
2020. jún. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Téged izgat a gondolat, hogy tetszel neki, esetleg szerelmes is beléd, de nem akarsz vele összejönni.

Ez érdekes, de te tudod. Nálam ez a nem akarok vele összejönni csak akkor működne, ha a legjobb barátomról lenne szó, és úgy látnám, hogy a szex megölné a barátságot.

2020. jún. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem a legjobb barátnőm, nem vagyunk ilyen viszonyban. Szimplán nem illenénk össze személyiségileg.
2020. júl. 2. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!