Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt aki igazi sissy?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt aki igazi sissy? Milyen érzés mikor "nove" változok? Milyen volt elosszor "nokent" dugni?

Figyelt kérdés

#orgazmus #cd #Sissy #Firstime
2020. jún. 29. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Engem izgatna ez a szerep, de még úgy igazán nem volt részem benne
2020. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
82%
Leírhatatlan :) szexi fehérneműben combfix, body harisnyakötő minnél robisebben), úgy élvezni hogy nem érsz még a farkadhoz sem, közben érzed, hogy a partnerednek annyira izgató vagy hogy egyre kemenyebb és forróbb es lüktet jó mélyen.. majd egyszer csak elönt a melegség.. hmmm hát nekem a legjobb élmény volt :)
2020. júl. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűen fantasztikus azt át kell élni. Ha érdekel írj privát.
2020. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
77%

Én szívesen alakunék át sissyvé,de ha lehet latex/lakk cuccokban lenni főleg,fényes feszes cuccokra gondoltam.


Mivel belül én lány vagyok,csak sajna fiútestbe születtem,de a belsőm az full csajszi.


A lábaim,karjaim,hosszuak,vékonyak,formásak,igazi női végtagok. :))

2020. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!