Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyibol derul ki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibol derul ki, hogy biszex vagy meleg vagyok-e? F

Figyelt kérdés

Anno egy haverommal mentunk haza vonattal hajnalban egy buli utan. Faradtak voltunk de jo kedvunk volt, aztan mondott egy amolyan "meleg poent", hogy csinal valami meleg dolgot velem. Nevettunk persze, voltak ilyen poenek mindig is haverok kozott. Mondtam neki, hogy hogy csak a szaja nagy, jojjon ha mer es tartottam az fejfem, mint aki csokra var.


Mosolygott es kozelebb hajolt, de en nem huztam el a fejem, kivancsi voltam, hogy meddig megy el. Latta, hogy nem riadok vissza, folytatta a kozeledest, ami vegul csokba ert.


Egy kis csok volt elsore, aztan vigyorogtunk. Kerdeztem tole, hogy ennyi volt? Mondta, hogy nem csak korbenez, hogy lat-e minket valaki. Messze ultek tolunk, nem latott minket senki es folytattuk, de ekkor mar kozelebb ultunk egymashoz, megerintettem a combjat a masik kezemmel meg atkaroltam hatulrol es hosszu perceken keresztul csokoloztunk de teljes komolysaggal. En korabban szalltam le, es mintha par lennenk poenbol csokkal bucsutunk el egymastol.


Azota sem tortent velem ilyen, de gyakran gondolok erre. Nekem is baratnom volt akkor es neki is, senkinek nem meseltuk el, de meg egymasnak sem beszeltunk aztan rola.


Mit lehetne tenni most? Nem vagyok benne biztos ebben semennyire.



2020. júl. 8. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagy és kész.csak kis mértékben.a legtöbb biszex ember valamelyik nemhez jobban vonzódik. Valószínűleg te a lányok felé jobban hajlassz.

19/L

2020. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagy,és olyan,akinek az érzéki dolgok is bejönnek.Ez nagyon jó és sajnos ritka,mert a csók két férfi között általában elképzelhetetlen.

Volt egy nős haverom,nagyon jó barátok voltunk és rengeteget csókolóztunk..


Egy biszex férfi

2020. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha elvezted a csokot, akkor biszex vagy, esetleg elnyomod magadban a melegseget.
2020. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biszex vagy, de az tuti hogy a másik pasi is.


Én is voltam ilyen szituban már.

Ugye hetero haverok szokták egymást cukkolni, hogy kapbd be a f-szom.

Volt egy alkalom mikor egy haverral ketten voltunk, ismét elhangzott ez a mondat a szájából, mire én mondtam neki viccesen, hogy VEDD ELŐ! :)

Ugye aki nem gondolja komolyan az leáll és visszariad, itt ez történt, te is hasonlót játszottál el a csókkal, hogy meddig megy el, de nálad a barátod nem riadt vissza.

2020. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!