Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rossz vagy jó ötlet ha tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz vagy jó ötlet ha tapasztalatlan szűz passzív fiúként első alkalommal két aktív férfival akarok szexelni? Élvezhetem egyszerre két pasival már elsőre is?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy az egyik aktív dugja a seggem, miközben én a másikat szopom. És utána cserélnek.


Bírnám, ha szűzként egymás után ketten dugnának meg?



2020. júl. 9. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne, olyan mintha egy csinálná csak 2x annyi ideig. :d

Tágítani már nem kell mégegyszer.

2020. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgi fantázia, de szerintem jobban járnál egy sráccal elsőre.
2020. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasival bírj el először. De egyébként ezt a kérdést rengetegszer olvashatod itt. Vissza kellene keresni.
2020. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A pasiktól függ. Az élő, hús-vér szex nagyon más tud lenni mint egy szűz fantáziája, ez tapasztalat. Szerintem elsőre a legtöbb embernek egy partner is sok, de ha sikerül kifognod igazán megértő srácokat akik figyelnek rád akkor gondolom nem lesz rossz élmény.
2020. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdő szűzként a fantázia szintjén jó, hogy két pasival veszíted el a szüzességed, de a valóság egészen más. Első alkalomra csak eggyel dugasd meg magad. Még akkor is csak eggyel kezdj, ha, mint írtad, az egyik dugna, a másikat szopnád. Nincs rutinod hozzá, hogy mindkettőre figyelj, ami azért fontos lenne. Nem elég, hogy az aktívok figyelnek rád, neked is kell rájuk figyelni.
2020. júl. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Én is szívesen vesztenem el a szüzességem 2 sraccal vagy akár érett férfival
2020. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!