Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azt hiszem biszexuális vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem biszexuális vagyok. Ebbe a helyzetbe ez lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Van egy lány az új osztályomból aki tetszik. Párkapcsolatot nem tudnék elképzelni vele, mert különbőzünk pár dologban. Legalábbis amennyit tudok róla, nem vagyunk barátnők csak sima osztálytársak. Nagyon szépnek és tehetségesnek tartom őt a rajzban. (Művészeti suliban vagyunk) Tudom róla, hogy szereti a lányokat is. Nekem van egy barátom, 1 éve vagyunk együtt. Nem akarom őt kidobni és megcsalni se. Nem tudom mennyit számít, hogy nagyon ritkán fekszünk le.

Szóval az lenne a legjobb, ha elfelejteném a lányt. Még 4 éven keresztül látni fogom, plusz ugyanaz a szakmánk is.



2020. júl. 9. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

Hidd el mindegy, hogy mikor, de előbb utóbb a kíváncsiság, és a vágy úgy sem hagy majd nyugodni, és nyalakodás lesz a vége. 😌

F

2020. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Hármas?
2020. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg vele. Már csak azért is mert már 2 személy játszik a fejedben,és a barátod most 2.helyre került,és bár őt szereted,a lány tetszik. Ugyanakkor nagy mázlista vagy,hogy érdeklik őt is a lányok,azaz esélyed is van,és lehet megszereted,ha jobban megismered,de véleményem szerint bánnád a jövőben,ha ezt most elhalasztanád. Nem kell a barátoddal szakítani,beszélgetés-közös program még nem lenne megcsalás.
2020. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Barátommal alig csinálunk valamit. Őt szinte nem engedik sehova, jövőre lesz 18. Korábban se találkoztunk sokat. Kezdem unni. A lány határon túl lakik, szóval csak suliban láthatom. Ölelni már megöleltem és nagyon jó érzes volt. Amikor a szemébe néztem zavarba jöttem... Hallottam az öltözőbe és nekem is mondta hogy egyik lány osztálytársunkkal kavart...
2020. júl. 10. 21:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp változtatni kell amúgy is,mert a tűz kialudt vagy lassan kialszik így a barátoddal kapcsolatban,a lánnyal viszont még lehet,ha nem zavar,hogy egyik lány osztálytársaddal próbálkozott.
2020. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az az osztálytársunk átkerült másik iskolába, úgy, hogy ő nem fog zavarni. Komolyabb dolgot nem tudnék vele elképzelni...
2020. júl. 10. 21:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg a a pároddal mondd el mit érzel és gondold át magadban mi vonzhat a lányban jobban mint benne (lehet sokkal jobban vonz a spontaneitása mivel írtad, hogy a jelenlegi kapcsolatod nem túl spontán vagy a kíváncsiság miatt mert ő lány - és úgy értettem hogy a párod fiú ) szóval a kapcsolatod miatt beszéljetek lehet együtt megoldjátok honnan fakad ez a vonzalom vagy közösen rájöttök hogy vége a kapcsolatotoknak és szakitotok , esetleg megoldjátok . Beszélj mindenképp a szexről is nem egyértelmű hogy a barátodnak jó - e így de azt írtad hogy keveset így gondolom ez neked nem jó .
2020. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet csak ilyen átmeneti dolog... 3 hónapja nem feküdtünk le normálisan... plusz egyszer se tudott eddig kielégíteni... az elmúlt 2 és fél hónap borzalmas volt. Júniusban majdnem dobtam a féltékenysége miatt. Én beszélek/nék neki a szexről, de írásba nem nagyon érdekli. Idegesít hofy folyton az exe miatt bánkódik, merthogy mindent megtett meg nem hallgatott másra, folyton futott utána es mégis megcsalta... egy r#banccal jött össze, mit várt? Nem csinálunk soha semmit. Csodálom a múltheten voltunk kajálni meg sétálni.
2020. júl. 12. 17:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Újra én vagyok a 7-es Te egyáltalán nem tűnsz boldognak ebben a kapcsolatban szerintem ha problémának éled meg a kapcsolatod és így viszonyultak egymáshoz ( a párod nem tűnik figyelmesnek irántad és ő sem tűnik boldognak ) nem lehet hogy azért írsz ide mert félsz vele szakitani és valami visszaigazolást vársz hogy nyugodtan megteheted ? Szóval ha boldogtalan vagy mondd el neki őszintén hogy szerinted vessenek ennek véget ha az exéről beszél nem hiszem hogy 100%-osan rád koncentrál. Remélem tudtam segíteni.
2020. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Holnap találkozunk, ha kiengedik egyáltalán... beszélgetéseink se az igaziak... nehéz vele beszélgetnem, semmihez se tudok hozzászólni... most is hiányzik de nem vagyok bezsongva hogy holnap láthatom mivel sokszor történt olyan hogy megbeszéltük és visszamondta, mert nem engedik vagy otthon kell csinálni valamit. Anyum szerint úgy se ő lesz a férjem...
2020. júl. 12. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!