Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elmesélitek hogy nektek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélitek hogy nektek hogy volt a coming out?Nem tudom hogy kezdjek neki,teljesen tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Először is tisztázzunk, hogy a biztonságod és lelki egyensúlyod a legfontosabb. Ne tedd kockára a testi épségedet, lakhatásodat, megélhetésedet.

Ha nem érzed magad teljesen biztonságban, ne csináld.


A coming out nem egyszeri dolog, újra meg újra femerül mint téma, hiszen új embereket ismersz meg. Nem, 10-15 év gyakorlata után se könnyebb.


Az illető reakciója az ő neveltetésüket, értékrendjüket tükrözi és nem téged. Ha rosszul fogadják, az őket írja le, nem téged.


Nálam speciel mindenki esetében más is más volt. Volt aki azzal válaszolt, hogy "én is", volt aki hülye kérdéseket kérdezett. Volt családtag aki minden áron magát okolta. Volt aki legyintett hogy áh, majd elmúlik. Volt aki igyekezett "bizonyítani", hogy nem is. Volt aki megölelt és megköszönte a bizalmat.

2020. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lelki egyensúlyom még nincs meg teljesen.És még gondok vannak azzal is hogy saját magam elfogadjam....Képtelen vagyok tovább titkolni,valakinek muszáj beszélnem róla
2020. júl. 12. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben egy megbízható barátot válassz aki nem terjeszti a dolgot. Még jobb, ha az illető nem is ismeri a szüleidet, munkatársaidat vagy osztálytásaidat.
2020. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Saját szexualitásod magánügy. Senkire nem tartozik, nem kötelező elmondani, elég csak annak az egynek aki fontos neked és bízhatsz benne.
2020. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
84%
A szülők mikor megszületik a gyerekük álmokat alkotnak: a gyerekük felnő, meg házasodik és gyereke születik (tudjuk hogy 2 nőnek is lehet gyereke, de az egy más dolog). Ezeket az álmokat nekik át kell alkotni. Jó esetben pár hét/pár hónap alatt elfogadják.
2022. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!