Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Uszodai zuhanyzóban egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uszodai zuhanyzóban egy középkorú férfival törölköztem, megszólalt és anyit mondott "szép feneked van". Ez nem illetlen dolog?

Figyelt kérdés
öltöző, zuhanyzó, fenék, popó segg, meztelen

2020. júl. 13. 09:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Biztosan erdekesen reagaltam volna le en is, kb fennakadt volna a szemoldokom a csodalkozastol... Az tuti,hogy ezutan szolidabb helyre mennek, ahol szeparalt a tusolo es legalabb egy alsot fel tudnek venni mielott kilepek az oltozobe
2020. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy én nem mondtam volna ilyet, még akkor se, ha tetszik. Elég illetlen megjegyzés csak így mondani.
2020. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha szép, akkor szép :D Amúgy ahogy van melegbe is nyomulós úgy van heteróba is. Ez sajna ilyen. Bár gondolom ha nem nézne melegnek nem csinálna ilyet.
2020. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Máskor vigyél magaddal törülközőt, és ne egy középkorú férfival törülközzél!Így mindketten elkerülhetitek a kellemetlenséget.
2020. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már beszéltetek és olyan jeleket küldtél, látta a szemeden hogy van befogadókészség benned a "bókra" akkor még rendben is lehet. Ha viszont ilyen nem volt akkor bunkó és tolakodó volt. Kb. mintha a strandon odaállnál egy idegen nő elé és azt mondanád aztaaaa de jó melled van.
2020. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ennél rosszabb. Nekem volt hogy a farkam fogta meg egy izmos srác. Rendesen meglepődtem. Már csak azért is mert a fene gondolta, hogy meleg. Nem lett semmi mert megijedtem, meg kis besz@ri voltam 22 évesen...
2020. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Ja és a srác kb szintén 20-25 lehetett.
2020. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne illetlen?Ha ismerkedni akart,valahogy el kellett kezdenie...
2020. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem illetlenebb annál, minthogy a másik férfi úgy kezdte az ismerkedést, hogy zuhanyzás közben odalépett hozzám, és megfogta a farkam. Mondjuk, nem volt ellenemre.
2020. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudod, ez az "illetlen" kifejezés az egyik kedvencem, a másik kapcsolódó a "mit fognak szólni". Néha tedd fel a kérdést, végül mit szóltak és az hol érintett?

Szerintem teljesen egyénfüggő, nekem is mondta az egyetemen egy (exhibicionista, de amúgy heteró) tanárom, hogy nagyon szép a fenekem és arányos vagyok mindenhol, én meg mondtam, hogy a farka tökéletes, a teste hibátlan, szerencsés a felesége. Nevettünk, ennyi. Ne gondold túl.

2020. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!