Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok, ti tudtok zuhanyróz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok, ti tudtok zuhanyrózsával masztizni?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan kell? Én elképzelni se tudom. Csajoknál értem, de faroknál hogyan??

2020. júl. 13. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon ritkán, mert elég vízpazarló. Erősebb sugárra állítod és úgy folyatod a makkra.
2020. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen de ritkan. Eros vizsugar a makkra.
2020. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt nekem is megmutathatná vki.
2020. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 20-25 éve az alábbi technikát fejlesztettem ki:


Zuhanyfej lecsavar a zuhanycsőről.


Víz alatt az erős sugár a farokra irányít (így jóval erősebb az inger, de nem is fröcsköl szanaszét a répádon gellert kapó vízsugár):


A fitymafék alatti részt csapatva 1 percen belül garantált az orgazmus (ott vannak az ejakulálásért felelős idegvégződések). Ha kicsit nyújtani akarod, csapasd a másik (hát)oldalán a makk alatti részen, ott az erekcióért felelős idegvégződések vannak.

2020. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Ja, és mint látható, tényleg nem vízórabarát technika, hiszen a kádban is magasan kell lennie a vízszintnek, de ugye túl se csoroghat, tehát időnként a dugót is ki kell húzni. Addig nem volt gond, míg létezett a vízátalány intézménye (nem volt egyéni vízóra).


4-es

2020. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem a közösköltségbe benne a víz :P
2020. júl. 13. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En ugy is szoktam, hogy erosebb sugarral a hereket alulrol
2020. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha vki megmutatná élőben írjon :)
2020. júl. 15. 09:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy érted? Elmegy hozzád, beül a kádadba, és te nézed, ahogy kicsapatja a zuhanyoddal?
2020. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!