Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex szülők! Ti szoktok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex szülők! Ti szoktok fiatalabb biszexekkel kalandozni családon kívül?

Figyelt kérdés

Milyen idős volt a legfiatalabb akivel együtt voltatok? Hogyan történt meg?


(nem erre verem, csak egy kíváncsi biszex srác vagyok)



2020. júl. 16. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak idősebbekkel és velem nagyjából egykorúakkal voltam.
2020. júl. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Természetesen.Aki idősebb biztos vágyik fiatalokra.Aki azt mondja sose

gondolt rá,hazudik.Voltak és vannak is fiatal szexpartnereim.

A többi nem publikus

2020. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktunk, de nem kizárólag csak fiatalabbakat "vadászunk".
2020. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Harmincas éveinkben rá voltunk kattanva a többes (hármas, négyes) szexre. Velünk egykorúakkal és fiatalabbakkal főként, de akadt nálunk idősebb pár is. Tagadhatatlan, a nálunk fiatalabbak jobban bejöttek!

Most, közel az ötvenhez, kifejezetten csak a fiatalabbak mozgatnák meg a fantáziánkat. De nemigen kellene egy 25-35 évesnek egy alaktalan Barbapapa és Barbamama. :-)

[link]

2020. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
a felesegemmel együtt keresünk. Fiatalabbakat egykorúakat vagy picit idősebbeket. Szerencsére találtunk egy fix párt.
2020. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Biszexként a mai napig nem találok senkit egy normális szexre, mert vagy linkek az emberek vagy kamusok.. Badoo, Tinder, Eropolis, Romeo, Goldengate és ki tudja még melyik oldalon már ahol próbálkoztam, de eddig sikertelenül mert egy idő után vagy nem válaszoltak, vagy törölték a profiljukat. Én meg így gondolom ha valaki azt mondja könnyen talál valakit vagy párt, az hazudik..


29/Bi F.

2020. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nen feltétlenul hazudik

Ha valki szep akkor konnyen talal, ha ronda akkor nehezen

2020. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Még sose kalandoztam.

Nálam annyi van, hogy arról ábrándozom,hogy lesz..nék egy nagy szép farkat. De a feleségem nem tud róla.


42f

2020. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

6#

A párkeresési probléma nem a biszexualitástól nehéz, hanem valamiért ez manapság az átlagos tendencia. Sajnálatosan, a digitális világ fokozatosan magányra ítéli az embereket. Naponta órákat tölt szinte mindenki a különböző képernyő előtt. Legyen az óvodás, fiatal, középkorú, de sok nyugdíjas is ezt teszi. 20 - 25 évvel ezelőtt még személyes beszélgetésekkel, kontaktusokkal, valós tevékenységekkel töltötték az emberek ezt az időt. Manapság nem reggelizik együtt a család, elmegy iskolába, munkába. Ott minimális beszélgetésekkel tarkítva teszi a dolgát, majd hazafelé telefont bámulva, nyomkodva megyünk. Otthon ismét képernyőfüggőként a virtuális térből reméljük a megváltást. Egyeseknél még az alvás rovására is megy. Majd kezdődik előrről az egész mókuskerék.

Az interneten panaszkodnak sokan, hogy nincs párjuk, nem tudnak felszedni senkit, nem képesek ismerkedni. De végig sem gondolják, miért is alakult ez így! Talán mert nem úgy élnek, mint amire teremtődtek! (bocs, de ez kissé vallásosan hangzott, de nem annak szántam) Az ember nem gép, nem egy program. Élőlény, akinek élőlényekre van szüksége, de nem neten keresztül, hanem személyesen, élőben. :-)

A virtuális ismerkedés meg sem közelíti a valóságot. Nem a valódi énjét nyújtja senki. Még azok sem, akik nem hazudnak, tudat alatt, még ők is elhallgatnak számtalan jellemzőt. Ahogy mondják, az ördög a részletekben rejlik. Nüánsznyi apróságokon bukhat el egy viszony. Megjegyezném, a személyes kontaktusnál kémia is létezik, ami alapvető egy párkapcsolathoz.


Legnagyobb gond, hogy akik az elmúlt 25 évben nőttek fel, nagy arányban nem ismernek másfajta életmódot, egyesek soha nem tanultak meg személyesen udvarolni, flörtölni. Nem érzitek a kontrasztot, interneten, virtuális világban panaszkodni arról, hogy a való életben nem sikerült a párkeresés?

50F

2020. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek. Valahogy úgy is érzem magam, mint akit rabul ejtett a digitális világ.. Egyre jobban észre veszem hogy csak rosszabb tényleg mert már nincsenek közösségek, vagy ha igen, akkor egy ismerkedés bulizással és piálással kis is merül. 10-15 évvel ezelőtt valóban más volt valahogy könnyebben tűnt minden, mondjuk akkoriban nekem nem voltak nagy igényeim nem is érdekelt az ismerkedés mint a mostani fiatalok körében.
2020. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!