Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk-lányok, van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok, van olyan, hogy egy annyira szexi lánnyal találkoztok az utcán vagy tömegközlekedésen, hogy ott rögtön megcsókolnátok, vagy amint hazaértek, masztiznotok kell rá egy nagyot?

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Regen meg szuz voltam adddig volt mar nem
2020. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1x volt ilyen, egyedül volt, oda is mentem hozzá. A többi történelem. :)
2020. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A fantáziám sokszor elkalandozik.

Olyan is előfordult már, hogy hazaérve könnyítenem kellett magamon és egy idegen, utcán látott lányra gondoltam, de ez inkább annak köszönhető, hogy alapból is túlfűtött állapotban voltam és nem pusztán csak annak a lánynak az “érdeme”. 😄


26F

2020. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal koromban volt ilyen, most is csak most már meg is szólítom :)
2020. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szűz voltam volt ilyen. Előfordult, hogy megpróbáltam valamiféle fotót csinálni a telómmal és arra vertem ki otthon :$ Már jó ideje nem járok tömegközlekedéssel.
2020. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon régen volt egy elborult időszakom, amikor nyáron telefonnal szoknyák alá kameráztam és hazaérve arra vertem ki. Olyan is előfordult egyszer, hogy a tömött villamoson "véletlenül" hozzáért a kezem több alkalommal egy lány combjához. Most már egyáltalán nem tartom ezt erkölcsösnek, és nem is csinálom. Egyébként erre vannak a szórakozóhelyek.


Többnyire az a jellemző, hogy az ilyen lányokat leszólítanám és megmondanám neki mennyire csinosnak tartom.

Természetesen nagy ritkán előfordul, hogy ha valaki nagyon kihívó az utcán, hazaérve gyorsan könnyítenem kell magamon miközben rá gondolok, olyan is előfordult már, hogy a kolléganőmet kívántam meg a munkahelyemen és ott helyben a wc-ben elégítettem ki magam rá.

2020. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!