Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lábfétises, hetero férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises, hetero férfiként már volt akiben fölmerült hogy milyen lehet egy másik férfi/fiú lábát megfogni, masszírozni?

Figyelt kérdés
Ezt volt aki kipróbálta, kiélte? Nekem középiskolában volt mindig egy ilyen fura érzésem, amikor tesi után voltak akik levették az izzadt zoknijukat, és egy-két fiúnak egész lányos, sima lába volt, de semmit se csináltm azon kívül hogy jobban megnéztem. Érdekes az is, hogy most, amikor már van lány, akivel a lábfétist rendszeresen ki tudom élni, szinte undorodom a férfi lábaktól ha látok az utcán. Viszont múlt héten elmentem volt középsulis ismerősökkel kepmingezni, és ott megint éreztem valamit amikor az egyik mezítláb volt (rajta szinte semmi szőr nem volt megint).

2020. júl. 24. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem, viszont ha másik fiú élvezkedne a lábamon, azt nem bánnám
2020. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen,bennem fölmerült. Egy lány lábával játszadoztam,de teljesen férfias lába volt. Ezzel az erővel fiú lábával is csinálhatnám
2020. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt már dolgom hetero labfetises fiúval. Ő csak lányok felé érdeklődött, de ki szerette volna próbálni, hogy az ő lábával foglalkozik valaki. Élvezte, mert mindenféle szexualitás nélkül tudtam ezt megadni :)
2020. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megnézem a srácok lábait is. Neten is rendszeresen nézegetem a férfiak lábairól; talpairól készült képeket, videókat.

Más dolog nem izgat velük kapcsolatban. Szexuális kapcsolatot csak nõkkel alakítok ki.

2020. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, szoktak lenni ilyen gondolataim, pedig undorodom a gondolatától is egy férfival bármiféle szexuális élménynek.

A láb valahogy kivétel. Egy ápolt férfi lábat is meg szoktam nézni. Nekem a "footsie" az egyik legerősebb része a fétisemnek, azt kipróbálnám szerintem férfival is.

2020. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez nem hetero fantázia, hanem bi/homo.
2020. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Nekem már csikizte a talpam egy meleg srác. Nem dőlt össze tőle a világ.
2020. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Én teljesen hetero vagyok, de ha lábfétisről van szó, akkor csak is fiatal srácok lábai jutnak eszembe.

Lehet mert ezt szerettem meg kitudja. Középiskolába 2 osztálytársam maszíroztatta velem a talpukat meg nyalatta.


19F

2020. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
#8 Akkor nem vagy teljesen hetero. Egy hetero nem fog vonzódni semmilyen téren sem szexuálisan a saját neméhez. SEMMILYEN téren.
2020. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9

Hát jó akkor legyen úgy, bár én nem mondom magamat ettől még Bi-nek sem.

Bár régen egyáltalán nem szerettem és nem akartam azt amit velem csináltak. Konkrétan undorodtam a férfi lábaktól is.

2020. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!