Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok jártatok már naturista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok jártatok már naturista szaunába?

Figyelt kérdés
szauna, naturista

2020. aug. 3. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
nem, de szívesen mennék
2020. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben a szauna naturista. Csak Kelet-Európában dúl

az a barbarizmus, hogy polietilén-elasztán fürdőruhákban ücsörögnek

az emberek a 80-90 fokban. Meg, gondolom, a prűd Egybesült Államokban. És akkor külön kell nyitni spec. szaunákat a normálisan szaunázni akaró kisebbségnek.


Szaunakultúrával rendelkező országokban (Ausztria, Németország, skandináv országok) kiküldenek a pics-ba, ha bemész fürdőruhában. Ha szégyellős vagy, tekerj magad köré lepedőt.

2020. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer.
2020. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak naturistába vagyok hajlandó bemenni.
2020. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahol jelenleg élek, a textiles szauna ismeretlen. Csak normális szauna van (azaz ruhátlanul kell használni). Úgyhogy igen.
2020. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Igen szoktam járni elég gyakran naturistába, az az igazi. Csak a sok szégyenlős végett van mindenhol olyan hogy ruhába lehet bemenni csak.


Elég sokan be akarnak jönni nadrágban a kiírások ellenére is, de a bent ülők mindig ki tessékelik, hogy ide csak ruha nélkül lehet bejönni.

Akinek nem tetszik az meg szaunázzon klíma nélkül a dugóba.


19F

2020. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jártam, csak olyanba járok, hatalmas a különbség. Ha bemész egy fürdőruhás szaunába, érzed a kiszellőztethetetlen nehéz levegőt, klórral kevert műanyag szagot, az egésznek uszoda-öltöző feelingje van. A "naturistában" pedig tisztaság, illat, nyugalom, félhomály, csend. Egészen más.

És azért tettem idézőjelbe, mert sokan keverik. A naturizmus (nudizmus) lényege a meztelenség, a vele járó szabadság érzése. A szaunában nem ez a lényeg, nem ez a cél, ez csak egy mód, ahogy beülünk, mert így kulturált. A naturista strandokkal ellentétben a szauna nem a meztelenség miatt van, hanem a meztelenség van a szauna miatt.

És ez nagy különbség! Sok hazai szaunás helyen látok "naturistákat", akik nem a szauna miatt jöttek, az csak egy alkalom a pucérkodásra, lógó micsodával (kinek mi lóg) sétálgatnak, büszkén himbálják és az ember orra alá nyomják amijük van, szemmel láthatóan élvezik a meztelenségüket. Amivel nincs semmi baj, vannak erre megfelelő helyek, de az nem a szauna.

Szóval én nem hívnám naturistának a textilmentes szaunát. Ez két külön műfaj.

2020. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Kipróbálnám
2020. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak tehetem, olyanban szoktam szaunázni. Nagyon sokszor jártam itthon és külföldön - ahol ez teljesen természetes - "textilmentes" szaunákban.
2020. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is textilmentesbe járok.Ami engem is iszonyat zavar, hogy ahová járok, ott több szauna van, van 1 nagy textilmentes, és van még pár ami textiles.

Ki van írva, hogy Textilmentes, erre fel sokan fürdőgatyában vagy bikiniben jönnek be. Nagyon zavar engem is, hogy a medencéből, a klóros vízzel megszívott fürdőruhában jönnek be ahol párolog a klór.

Mindenki döntse el hová szeretne menni, ha zavarja a meztelenség és prűd, akkor az erre fenntartott helyet használja.

Én sem megyek naturistaként fürdőruhásra strandra meztelenül.

2020. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!