Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok? Nagyon össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok? Nagyon össze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés
Eddig mindig fiúk tetszettek, egyszer voltam igazán szerelmes, pont egy éve, szerelmet is vallottam, de nem volt viszonozva. De ez nem lényeges...van egy lány. 3 évvel idősebb nálam. Amikor idejött a sulinkba, egyáltalán nem érdekelt, nem is volt olyan szimpi, mert egyik osztálytársa rosszakat mondott róla. Aztán belecsöppentünk egy közösségbe. Jobban megismertem, szimpi lett, és elkezdtem figyelni. Gondoltam ez csak ilyen "rajongás féleség", mert már régebben is figyeltem idősebb lányokat, de ők tényleg csak ilyen példaképek voltak. De ez a lány más. Nagyon nagyon nagyon megszerettem, annak ellenére, hogy nem beszélünk olyan gyakran. Tudnék még áradozni, de az itt most senkit nem érdekel. Elkezdtem egy hete azon gondolkozni, hogy én akkor most biszex vagyok-e, de belegondoltam, és nem vágyok lányokkal szexuális kapcsolatra. Meg amúgyse érdekelnek a lányok úgy, ő az egyetlen. De aztán egyik nap sokat kellett várnom az egyik barátnőmre, és addig álmodoztam természetesen kitalált szitukról. És elérkezett az a pont, hogy elképzeltem azt, hogy megöleljük egymást. Aztán hogy puszit adok az arcára, aztán ő az én számra, és igen, kikötöttünk félmeztelenül egymás ölében...nagyon össze vagyok zavarodva és idegenkedek magamtól. Nagyon szeretem ezt a lányt, de 75% esélyt látok arra, hogy nem lesz semmi, pedig nekem az is elég lenne, hogy csak sokat láthassam...

2020. aug. 8. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Előfordulhat.
2020. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kikötöttetek félmeztelenül egymás ölében, és tetszett a dolog, akkor biszex vagy.
2020. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!