Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A fecske nadrágot csak melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fecske nadrágot csak melegek hordhatjak vagy mások is? Amugy mennyire kényelmes?

Figyelt kérdés
Koszi a valaszt.

2020. aug. 24. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem bnőm van 7 éve, és csak fecskét hordok...
2020. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak melegek hordják. Nekem is van,de nem szeretem,kényelmesebb s boxer. Kinek mi.
2020. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fecske kényelmes, ugyanakkor kordában vannak tartva a dolgok. Én nem szeretem, ha önállóan ide-oda vándorol, vagy ha lóg mindenem egy bő szárú boxerben.

A feszesebb (francia, sport) fazonú boxerekkel nincs bajom.

2020. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Harmincas vagyok, közelebb már a 40-hez, mint a 30-hoz. Én gyerekkorom óta fecskét hordok, ezt szoktam meg, ezt szeretem. Nem fogom lecserélni másra, mert most éppen az a divat. A szexuális irányultságomnak pedig semmi köze hozzá, heteró vagyok.
2020. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Csak melegek, ha heterók hordják, azért 1-1,5 felfüggesztett fegyházbüntetést osztogatnak. Biszexek megúszhatják 100 óra közmunkával ahol a boxeralsót kell népszerűsíteniük.
2020. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok és semmilyen alsót nem hordok :D
2020. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meleg vagyok de nem volt rajtam még fecske soha
2020. aug. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Heterokent fecsket is hordok. Sporthoz szűkebb nadrág alá, amikor nem kényelmes a boxer szára ez a legjobb.

Plusz jól is áll 😃

2020. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdésed első felét már többen megválaszolták.

Nyáron én se viselek alsónadrágot, egyébként pedig váltva hordok boxer és fecskét. De hogy neked mennyire lenne kényelmes, azt csak te tudod eldönteni, miután kipróbáltad párszor. 😊

2020. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!