Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Domináns lányok, ti csinálnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns lányok, ti csinálnátok olyan a pasitokkal, hogy néha szexnél meg dughat meg titeket a sajátjával, csak egy felcsatolhatóssal?

Figyelt kérdés

2020. aug. 30. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem de nem unod még? Minden nap ilyeneket kérdezel?
2020. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért bízom a domináns lányok válaszában is.
2020. aug. 30. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
ez az nagy vagy kérdező:) a kitartás fontos erény
2020. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Így van, köszönöm. :)
2020. aug. 30. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Izé... nem értek állítólag túl sokat a BDSM-hez, de nem fordítva működik a dolog? Mármint a domináns fél dugja meg straponnal a szubot és nem fordítva? A szub pasinak ha dughat/élvezhet jutalom a dominától nem alapjáraton járó dolog.
2020. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az büntetés és alázás, hogy nem használhatja a saját farkát, csak műpéniszt. :)
2020. aug. 31. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Ugyan nem vagyok domináns nő, hanem szubmisszív férfi, de mi rendszeresen csinálunk ilyet a feleségemmel, igaz, az én farkam erényövbe van zárva eközben. Szerintem anélkül amúgyse olyan egyszerű kivitelezni.


Szerintem pár év erényöv hordás után akarva akaratlanul felmerül a dolog, mint opció, utána már csak egy kicsit kell bátornak lenni, és beszerezni egy felcsatolhatót.


Egyébként hihetetlen élmény, hogy dugsz de mégse. Az agyad képtelen elfogadni, megőrülsz tőle... iszonyat frusztráló dolog. Másrészt, sokkal tovább bírod, a felcsatolt műbráner pedig a legtöbb esetben nagyobb mint a szerszám, jobban kitölti, szóval nem bírom számolni az orgazmusait.


Azért vigyázni kell vele, én hamar ott találtam magam h ritkábban kerül le az erényöv, mert a feleségem alapból a farkamat kívánta volna, de teljesen jól beéri a felcsatolhatóssal is.

2020. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!