Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha oda vagyok a jó popsikért,i...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha oda vagyok a jó popsikért,illetve análért érdemes lenne kipróbálnom pasival?

Figyelt kérdés

A kérdésem arra irányul,hogy mivel már nem egy barátnőm volt és igazán nem kedvelték az analt, nem is erőltettem soha.

Viszont imádom,magát a helyzetet,amikor becserkészhetem a popsit. Szeretném azt is,ha a partner is örömét lelné benne. Valamint elméleti szinten, egyelőre nyilván csak vonzanak a pasik is.

Ez esetben a magamhoz hasonló helyes, cuki pasinak mondott srácok, akik maximálisan higiénikus ak mindenképpen bejönnek elméleti szinten.

A kérdésem,hogy szerintetek érdemes e váltani?

Természetesen sose cserélném le a női testet a puncit se hosszú távon.

Ez csak ilyen néha kikacsintok szintű dolog lenne,aztán visszatérnék az ellenkező nemhez.


2020. szept. 16. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Én próbáltam pasival, és extra jó. Nekem jobban bejön egy pasit análisan megdugni, mint egy csajt.
2020. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem érdemes lenne kipróbálnod.
2020. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem jól sülne el. Neked hogy sikerült találni?
2020. szept. 16. 11:07
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Kipróbalod és soha többé nem érdekelnek a hülye picsàk..
2020. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
egy jo feszes kerek kemény szük fiupoponál nincs jobb...
2020. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki mindenképp. Jelentkezőből nem lesz hiány.
2020. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!