Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, ez nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, ez nektek tetszene, elfogadható alku lenne?

Figyelt kérdés
Ha a szintén biszex pasitokkal sosem csalnátok meg egymást, de néha összejönnétek egy biszex párral, de akkor csak az azonos neműek szexelnének egymással, ti a csajjal, a két srác meg egymással?

2020. szept. 17. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igaz lányoktól kérdezted de biszex fiúként én élvezném ha a srác megdugná a barátnőm én meg az övét, esetleg így édesnégyesben. :D
2020. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, meg ugyebár én arra gondoltam, hogy nem normális párcsere lenne, hanem az azonos neműek szexelnének egymással.
2020. szept. 17. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát de az is párcsere ugyan úgy, csak azonos neműekkel...
2020. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó, akkor az is párcsere.

Akkor lányok mi a véleményetek, ha csak ilyen speciális párcsere lenne, mert mondjuk nem akarnátok a pasitokat másik nővel látni, ő sem másik pasival titeket.

2020. szept. 17. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha szeretem a barátom akkor pasival se akarom látni, ugyanúgy megcsalás. Cserébe én se akarok összefeküdni senki mással.

Ha meg meg akarja engedni hogy lefeküdjek lányokkal, akkor okés, de egy lány miatt is ugyanúgy elhagyhatom. Nem értem a logikát.

2020. szept. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fura lenne. Voltam egyszer egy kalandban ahol a lány barátja nézett minket. Később kiderült, hogy volt példa rá, hogy a srácot felcsatólhatóssal meg.. a lány. Ők lehet benne lennének :D
2020. szept. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hú. Ez a 6 oska ez marha izgi, és változatosságot hoz.

Ezt lehet, hogy finoman megemlítem én is itthon. Ugyis már rég gondolkodom róla, hogy valahogyan kezelésbe kéne venni a popómat. Meleg nem vagyok, így aztán nem tudtam eddig a megoldást. Köszike.

2020. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én poliamór vagyok. Felőlem akárki akárkivel akármit, lehetőleg érzelmekkel, hogy sokkal jobb legyen.
2020. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!