Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha passzív biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha passzív biszex pasitok lenne, akkor elhinnétek neki, hogy sohasem csal meg titeket? Meg tudnátok benne bízni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
voltam ilyen sráccal és megbíztam benne, az elkeserítő volt hogy szex közben egyszerűen lelankadt... illetve gyakran kérte hogy én dildózzam őt, hogy felálljon neki...
2020. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Más lányoknak is ilyen negatívak a tapasztalataik?
2020. szept. 19. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanannyit jelent megbízni egy biszex pasikban mint egy heteroban. Nincs nagyobb esély szerintem, hogy ő csal meg. Ez nem azon múlik hogy valaki hetero e.
2020. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik hogy valaki félrelép-e vagy sem. Ha pasival lép félre az úgyanúgy megcsalás. Ha nem akarsz mindkét vágyadról lemondani, akkor eleve olyan partnert keress akit izgat ha két biszex pasival lehet egyszerre.
2020. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Személyiségétől, önismeretétől függ

a biszexség és megcsalás közt nincs összefüggés.

2020. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!