Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy transznemű fiúnak mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy transznemű fiúnak mennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

Ti összejönnétek egy transznemű fiúval?

Fiuk és lányok is írjanak választ.



2020. szept. 23. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok és igen
Férfi vagyok és nem
Nő vagyok és igen
Nó vagyok és nem
32 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
te láttál már transzneműt stabil kapcsolaban?
2020. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom mi a transznemű fiú? Fiú, vagy lány, aki fiúnak érzi magát? Szóval mi van a lábad közt?
2020. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Transznemű fiú= nőnek született de fiúnak érzi magát
2020. szept. 23. 17:46
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Tehát puncid van. Akkor tiéd a hatalom, pl. itt a gyakorin 2 perc alatt találsz párt, vagyis szexpartnert. Itt bárkit .... akinek az van.
2020. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szexpartnert akarok hanem egy barátot vagy barátnőt (inkább barátot) magam mellé.
2020. szept. 23. 18:01
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Akkor jól értem, hogy inkább homoszexuális férfinak definiálod magad?
2020. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem. Inkább pánszex és biszex között vagyok. Szóval bármilyen nemű emberbe bele tudok szeretni de a férfiak egy kicsit jobban vonzanak
2020. szept. 23. 18:24
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

Nem könnyű... a heteroszexuálisoknak alapból kívül esel az érdeklődési körén (hetero nővel nem tudnátok mit kezdeni közösen, hetero férfit meg zavarná hogy ffi-ként vagy).

Maradnak a biszexek, melegek, leszbikusok. Közülük a meleg pasik szintén kilőve, mert nem pasi vagy. A biszex pasik talán... legnagyobb sanszod azoknál a leszbikus nőknél lehet akik "bull" típusú partnerre gerjednek.

2020. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
DTM pasival összejönnék, még akkor is hogyha a nemi átalakító műtét nem történt meg.
2020. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, a személyiségétől függ leginkább.
2020. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!