Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes lettem a pszichológusomba?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el járni hozzá, és őrülten jóképű férfi. A kapcsolat szóba sem jöhet mert heteró, csak azt nem tudom, bevaljam-e neki, hogy vonzódok hozzá. Ő tudja hogy meleg vagyok, az elején elmondtam neki.

21F



2020. szept. 28. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
jobb ha keresel másikat, keress egy nőt
2020. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
én is váltanék sürgősen egy nőre, pláne, hogy a pszichológusod hetero, és nyilván nem kezd alapból sem betegével.
2020. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy semmi esélyem nála, csak azt nem tudom eldönteni, hogy elmondjam neki?!
2020. szept. 28. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
én semmiképp sem mondanám el neki, mivel egyértelmű, hogy nem kölcsönös a vonzalom.
2020. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Elmondhatod, de már rég tudja. Jobban belelát a fejedbe mint azt te magad gondolnád. Nyugi tudni fogja kezelni a helyzetet. Nem fog veled összejönni, nem azért vagy a paciense, hanem azért hogy segítsen azon a problémán amivel megkerested.
2020. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem késő, mondd el neki. Egy terápiás kapcsolatban (vagyis ezt csak feltételezem) az őszinteség a legfontosabb. Ő egy (remélhetőleg jó, és leginkább etikus) szakember, ami azt is jelenti, hogy erre is kiképezték, mert ez előfordul. Hozzatok közös döntést a terápiás ülések jövőjéről! Ne félj, nem fog (remélhetőleg) furán állni a helyzethez, továbbra sem fog ítélkezni vagy ilyesmi. SZAKember, bízz benne. Ha pedig végül azt a döntést hozzátok meg, hogy nem folytatjátok, akkor is tud adott esetben másik szakembert javasolni. Kitartás, és respect 👍🏻✌🏻.
2020. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Felesleges elmondanod neki, ez megszokott dolog pszichológus/pszichiáter, sőt más orvos körökben is, ahol a személyes kapcsolat dominál.
2020. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

A pszichológusnak etikai vétség akaratlagosan ilyen kapcsolatba kezdeni, és a terápiát be kell szüntetnie, ha ilyen a tudomására jut, mert ez az érzés a részedről hátrányosan befolyásolja a terápia hatásosságát. Pont a múlt héten veszéltem meg ezt én (40F) a 8/10-es terapeutámmal (30+ nő). Ő tudja, hogy ő nekem 8+/10, de nem vonzódok hozzá.

Mindkettőtök érdekében kötelességed erről őt értesíteni, és terapeutát váltani.

2020. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Miért akarnád ezt elmondani neki?
2020. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!