Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, fura volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, fura volt elutasítani vagy kidobni a pasit, csak mert ő is biszex?

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi abban a fura, hogy ha nem jön be valaki akkor nemet mondasz neki? Nem azért nem kezdesz valakivel mert biszex, hanem mert nem tetszik, vagy mert nincs meg a közös hullámhossz.
2020. szept. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sok biszex lány elvből nem járna biszex sráccal, erre gondoltam.

Sok biszex lánynál ez kizáró ok, mert taszító a számukra vagy nem férfiak a szemükben.

2020. szept. 29. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A hetero lányok egy részének is az, s akkor mi van? Akkor nem egymást keresitek na bumm. Egyébként miért akarsz biszex lányt??? Ha biszex pasi vagy akkor miért pont biszex lány kell neked? Mert 3-asozni szeretnél vagy mi?
2020. szept. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

A nők közül a nőcisek jönnek be, a pasik közül meg a férfiasak. Egy biszex férfi soha nem lesz a szememben férfias. A fiús, dominàns lànyok sem érdekelnek.

Nem volt fura visszautasítani mert nem jött be.

Az lenne a fura ha nem gerjedek rá mégis igent mondok.

2020. szept. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne egy biszexnek szintén gond ha a párja biszex lenne? Tehát a te szemszögedből, hogyha egy nő biszex és lefekszik más nővel, esetleg megcsalja a párját az normális, de ha egy pasi teszi ugyanezt az már nem. Elég érdekes gondolatmenet.
2020. szept. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a biszexualitás ténye miatt utasítottam el biszex pasit, hanem mert előbb utóbb mindegyik oda lyukadt ki hogy vonjunk be a kapcsolatba harmadik felet.

Itt is nézd meg a kérdéseket. Fele arról szól hogy biszex pasik akarnak biszex hármast, meg mit szólnának a lányok olyan kapcsolatnak hogy mindenki félre lép azonos neművel. De a legrosszabb amikor házas apukák keresnek itt titokban pasit.

2020. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Ez nagyon primitív személyiségre vall. Hatalmas szegénység.
2020. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy már leírták, talán azért nem kezdenek bi pasikkal, mert félnek a megcsalástól, mert elég sokan egy idő után oda lyukadnak ki, vagy be akarnak vonni egy harmadik felet. Szerintem az elején le kell tisztázni, hogy ki milyen típus monogám, vagy nem. Bár egy bi csaj szerintem sokkal könnyebben megérti az ilyet, mint egy hetero csaj.
2020. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!