Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon extrém ötlet huszonéves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon extrém ötlet huszonéves srácként azon gondolkodni, hogy egy 50+-os férfivel szeretném magamat első alkalommal megdugatni?

Figyelt kérdés

Azt írják sok helyen a neten, hogy az idősebb korosztállyal nagyon jó szex, mert tapasztaltak és mert figyelnek a passzív partnerükre.


Én még szűz vagyok passzív téren és elgondolkoztam, hogy milyen lenne egy 50 feletti férfivel szexelni.



2020. okt. 1. 11:26
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Nem tudom mennyire extrém gondolat, mivel nekem is eszembejutott már...
2020. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nekem is pont ugyan ez jár a fejemben kérdező!
2020. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Josh2 válasza:
47 éves vagyok és csak kipróbálnám , de ettől még nem leszek profi, már a férfiak terén !
2020. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50 vagyok. Szivesen beszélgetnék róla.
2020. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 40 körülivel voltam, jó volt
2020. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem extrém ötlet. Nagyon fog örülni neked.
2020. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!