Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Passzív biszexuális férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív biszexuális férfiak kikhez vonzódnak jobban a fárfiakhoz vagy a nőkhöz?

Figyelt kérdés
általánosságban kérdezem, hogy passzív bi férfiak vonzódhatnak ugyanannyira a nőkhöz mint a férfiakhoz? elképzelhető, hogy szerelmi párkapcsolatban éljenek nővel? vagy már közelebb állnak a homoszexualitáshoz, és főként a férfiakhoz vonzódnak? esetleg aki tud erről szakirodalmat légy szives linkelje. köszönöm

2020. okt. 6. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Én a Kinsey-skálában hiszek.


A Kinsey-skála Alfred Kinsey nevéhez fűződik, aki úgy vélte, hogy az emberek nem oszthatók be a hagyományos módszerek szerint hetero-, bi-, illetve homoszexuálisnak. Ezért a probléma megoldására létrehozott egy nullától hatig tartó skálát, amiben a 0 jelenti a teljesen heteroszexuális embert, a 6-os pedig a teljesen homoszexuálist. Kinsey szerint a legtöbb ember valahol a kettő között található. Az aszexuális emberek nem esnek a skála egy pontjára sem, őket Kinsey X-szel jelölte.


Eszerint nem lehet általánosságban megmondani.

2020. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt barátnöm,de a feriszexet szeretem,,és passziv avgyk
2020. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nők
2020. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Tudnék egy lányt szeretni, és élni vele. De a dugás nem igényem. Nem is maszturbálok, aszexuális lennék?
2020. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Passzív biszex férfiként a nők vonzanak jobban, de lehetőleg aktív legyen, akár kissé domináns is lehet a szexben (nem a kapcsolatban, ott egyenlők legyünk). Ha pedig ő is biszex, akkor még szuperebb! Második házasságomban élek, előző és a mostani nejem is biszex. Több barátnőm is az volt, hiszen idővel kifejezetten az ő társaságukat kerestem a heteró csajokkal szemben. Persze nekik sem mondtam nemet, ha kölcsönösen vonzódtunk.
2020. okt. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!