Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteroszexuális férfi létemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális férfi létemre történt egy meleg kalandom de ettől nem lettem meleg?

Figyelt kérdés

Még 2011-ben történt 19 évesen a középiskolával voltunk táborban faházakban aludtunk és egy szobaban négy ágy volt volt egy szégyenlős csendes srác és én a többiek ping pongolni voltak este én meg aludtam és az a szégyenlős srác is aludt.


Amikor egyszer éjszaka éjfél fele félálomban feküdtem és kivoltam takarózva félig hasra fekve és olyan érzésem volt mintha a alsónadrágom valaki lehúzta volna félig aztán egyszer csak nedves meleg érzést éreztem a fenekemnél ami a ánuszom felé közeledett de alig vettem észre hogy behatolt aztán olyan félálomban elkezdtem merevedni és elől és hátul lüktető kellemes érzés járta át a testem ezért nem ellenkeztem de azt hittem álmodom.


Az a meleg lüktető nedves valami be ki járt bennem aztán egyszer csak éreztem egy hatalmas gyönyört egy feszítő érzést olyan volt mintha valami feszítené a fenekem de olyan kellemes forró volt aztán éreztem hogy forróság önti el a ánuszom abban a pillanatban én is elmentem.


Aztán valaki megpuszilta a fenekem és így szólt holnap is te drága.


Amikor másnap reggel felébredtem és hozzányúltam a fenekemhez tiszta ragacs volt és az ágynemű a lepedő is minden akkor rájöttem hogy tényleg megtörtént.



Azóta rosszul vagyok magamtól de heteroszexuális vagyok és az maradtam de rosszul vagyok magamtól hogy ez megtörtént.



A párkapcsolatomat is mennyire fogja befolyásolni ez az eset ha majd lesz barátnőm?



2020. okt. 7. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen álmodtad ezt az egészet?!
2020. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%
Azóta nem is volt nővel dolgod?
2020. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
2011 óta csak volt valami, amitől rájöttél, hogy mi volt.
2020. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De voltam azóta nővel csak rossz érzés hogy férfivel is volt szexuális kapcsolatom.
2020. okt. 7. 19:12
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Legkozelebb hihetobbet talalj ki.
2020. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tényleg megtörtént azóta kezdtem kicsit vonzodni a shemale csajokhoz is vagyis a péniszhez ,de már rájöttem hogy nem vonz.
2020. okt. 7. 19:22
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Jajjjj, már megint a te hülye kérdéseidet kell látni?! 😁

Nem volt jobb meséd mára?! 😀

2020. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Azért mert heterónak mondod magad, még nem vagy az
2020. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Mindenképp homár vagy!

1. Ha megtörtént is

2. Ha erről álmodsz

Gratulálok, és most dölj be kicsomagollak, és felavatunk!

2020. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 [link]
2020. okt. 7. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!