Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rendszeresen teniszezem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen teniszezem, szerintetek jó őtlet-e, ha keresek olyan férfi partnert magamnak, akivel meccs után a zuhanyzóban, vagy kocsiban kivernénk egymásnak, vagy maradjak inkább csak a sportolásnál?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úszni szoktam és hasonló jár néha fejemben. Viszont túl nagy a lebukás esélye.
2020. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon jó ötlet! De ha valamilyen csapatsportot művelnél, nagyobbak lennének az esélyeid.
2020. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, nekem a tenisz jön be :) ahová én járok, ott nincs nagy tolongás, és mivel kertvárosi a környék, emiatt kevesen szoktak zuhanyozni játék után, így nálunk nem nagy a lebukás veszélye, ha csak az nem, hogy mi a fenét csinálunk olyan sokáig az öltözőben :))) Amúgy én enyhe bi vagyok, így a közös hoki, esetleg kis orállal, az bőven elég is.
2020. okt. 13. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet jó, kérdés, hogy találsz-e rá partnert. Amúgy egy ilyen teniszpartner nekem is jól jönne, a játék után egy más műfajú, könnyebb játék jól esne.

36f

2020. okt. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne kereshetnél hogyha erre vágysz?
2020. okt. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!