Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol tudnék ilyeneket olvasni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ilyeneket olvasni?

Figyelt kérdés

Nagyon szoktam szeretni az olyan kérdéseket ahol rákérdeznek első alkalmakra, jó olvasni másoknak az ilyen történeteit, rá is tudok állni őszintén...

Filmekben is szoktam ilyeneket nézni, azok között is vannak tök jó első alkalmas filmek.

Hol tudnék ilyeneket olvasni? Nagyon fontos, hogy nem mások fantáziálásait szeretném olvasni, nekem is van hozzá fantáziám hogy kitaláljak ilyeneket, csak az nem ugyanaz.

Nektek van kedvetek mesélni róla, hogy történt az első alkalmatok azonos nemű partnerrel? Biztos izgalmas lehetett.



2020. okt. 16. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
kifejezetten rossz volt :D másodjára már jobb volt
2020. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Privátban elmesélem akár több kalandomat is.
2020. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2.

Ha van kedved mesélhetsz nyugodtan!

2020. okt. 16. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Koromnál fogva,bőven.Könyvet írhatnák.
2020. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!