Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez jellemző a heterokra vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jellemző a heterokra vagy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és a fiúk tetszenek, de néha van 1-2 lány is akikkel úgy vagyok hogy ha meg akarnának csókolni nem utasítanám el, de kapcsolatot egyáltalán nem tudnék elképzelni lánnyal


Viszont mivel még nem volt olyan hogy lány próbálkozott nálam, így nem tudom tényleg engedném-e, mit éreznék


Ez a hetero lányoknál normális?

Ez csupán kíváncsiság vagy biszexuális hajlam?


L 18



2020. okt. 17. 15:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális heteroromantikus beállítottság.
2020. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
5%
Ha egyáltalán nem tudsz elképzelni kapcsolatot lánnyal, akkor nem vagy biszex. Max kíváncsi.
2020. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Nincs olyan, hogy kíváncsi hetero.


Akinek szexuális vágya van a saját neme irányába, az biszexuális. Az egy másik kérdés, hogy bátorsága van e kipróbálni.

2020. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%
Miért ne létezne olyan hogy kíváncsi hetero? Nem is egy olyan ismerősöm van aki kíváncsiságból csókolózott egy vele azonos neművel, pedig hetero. Semmi komoly szándék nem vezérelte. Ha képtelen szexuális kapcsolatba kerülni és együtt lenni egy vele azonos neművel, akkor nem biszex. Az ember kíváncsi lény, ki akar próbálni sokmindent.
2020. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Jaj 4-es... mint tudjuk, a szexuális beállítottság egy skálán mozog. ezért nincs olyan, hogy "kíváncsi heteró", meg nem csak olyan van, hogy full biszex, aki csajjal is kapcsolatba tudna kerülni.

A heteró soha, semmilyen körülmények között még csak nem is kíváncsiskodik. Ultra gáznak tartom az ilyen elszólalásokat, hogy "csókolózott azonos neművel, pedig heteró". Nem, nem az. Az első állítás semlegesíti a másodikat. Lehet, hogy életében 1x történt meg vele, de attól még megvan a biszex hajlam. Ugyanúgy, ha meghallod hogy "biszex", nem egyből arra kell gondolni, hogy akkor lánnyal is szeretne kapcsolatban lenni. Ilyen is van persze. De RENGETEG bi (és szerintem ez a többség) simán szexuálisan vonzódik a saját neméhez. Én se akarok semmilyen körülmények között lánnyal kapcsolatot, mégsem hívom magam "kíváncsi heterónak". Széles a skála, de a heteró jelentése egyértelmű.

2020. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen biszex az olyan aki amúgy nem akar szexelni vagy kapcsolatba belemenni egy vele azonos neművel? Hetero és a biszex közé tenném inkább. Kinsey-skálán az 1. Alapvetően hetero de van benne egy kis bi hajlam is.
2020. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Olyan nincs, hogy "biszex aki amúgy nem akar semmilyen kapcsolatot azonos neművel" nemtom honnan szedted ezt a zagyvaságot, de akire ráillik a "nem akar semmilyen kapcsolatot, legyen az csak ágybeli, azonos neművel", az HETERÓ. tiszta sor. ha már akar(na) azonos neművel ágybéli kalandokat, akkor igen, biszex hajlamú.
2020. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%
#7 a kérdező írta hogy nem tudna elképzelni kapcsolatot egy lánnyal... Onnan szedtem. Akkor már nem lehet biszex.
2020. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
egyébként a Kinsey-skálával az a baj, hogy túlságosan is bekategorizáló. Mert mindegy egyednél mást jelent a biszexség megélése vagy nem megélése. A többség akire ráillik a "biszex hajlamú, de alapvetően heteró", azok általában valamilyen tényező (társadalmi nyomás, önmagának a nem elfogadása, szorongás, stb stb.) miatt nem lépnek a tettek mezejére. De mi lenne, ha ezek a korlátok nem lennének bennük? Akkor ők is simán kalandozgatnának, és már egyáltalán nem illene rájuk az "alapvetően heteró". Egyetértek abban, hogy a világ nem fekete-fehér, de vannak bizonyos axiómák, amiket nem lehet kikerülni. És az is egy ilyen axióma, hogy a heteró soha semmilyen körülmények között nem akar és nem fog szexuális vagy egyéb kapcsolatba lépni azonos neművel, mert UNDORODIK. Aki csak azért nem akar, mert fél önmagától, önmagának a felvállalásától, az a társadalom szemében heteró, de a tiszta szexualitását nézve nem az.
2020. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
8-as. Én értem. Bár nem konkretizálta, nagy valószínűséggel gondolom, hogy párkapcsolatra gondolt. Nem pedig szexuálisra.
2020. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!