Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha lányként ki szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lányként ki szeretném próbálni nővel, viszont nincs hozzá jelöltem az ismeretségi körömből, akkor hol és hogyan lenne érdemes keresnem valakit a célra?

Figyelt kérdés
Teljes mértékben tapasztalatlan vagyok szexualitás terén, szóval az illetőé lenne a "beavatásom" roppant megtisztelő feladata, jó volna, ha megbízhatnék benne. Azoktól kérdezem ezt elsősorban, akik netalán jártak hasonló cipőben. Mi volt nálatok a menete a dolognak? Vagy hogyan zajlana optimális esetben szerintetek?

2020. okt. 22. 00:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Férfiakkal már próbáltad? Ha igen, akkor ugyanúgy keress nőt is. Ismerkedj, ahogy eddig tetted.
2020. okt. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Igen ez így van.
2020. okt. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem próbáltam férfiakkal.
2020. okt. 22. 00:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne kedved beszélgeti írj bátran.


biL

2020. okt. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Izé... akkor először férfiakkal kellene próbálnod - ha vonz. Hanem akkor meg nem biszex hanem leszbi vagy. Akkor sincs gond, de ugyanúgy kell ismerkedni.

Ha meg csak szex... akkor lemész egy swingerbe de oda nem 16 éves csitrik járnak, hanem ott biz' kőkemény, gátlástalan szex megy :)

2020. okt. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát én sem 16 éves vagyok már, ha ez "megnyugtat". Mondjuk azt nem igazán értem, hogy miért lenne muszáj férfival kezdenem abban az esetben, ha biszex vagyok.
2020. okt. 22. 00:47
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
A biszexualitás egy alternativ beállítottság.
2020. okt. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresők és ilyen bulik. Nagyon mást én se tudok.
2020. okt. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Ha ennyire csajjal akarod és semmiképp sem pasival, akkor leszbikus vagy és nem biszex.


Mellesleg ne "keress" első szexre partnert... el sem hiszem, hogy valaki az elsőt csak így odaadná egy jöttment csajnak. Ilyet még nem hallottam xd


Először legyél szerelmes, csókolózz vele, írj szerelmes üzeneteket, csalódj, majd tanulj belőle... és kerülj egyre közelebb az adott személyhez, majd utána jöhet a szex.


De még ilyet, hogy első alkalmat csak úgy valakinek xd


Mekkora libidód van neked tizenéves szűz létedre?


Egyébként ha biszex lennél nem lenne számodra kikötés, hogy először csajjal.

Akkor mind1 lenne.

Hidd el ha leszbikus vagy ott legbelül magadban, egy lánnyal való szex nem fogja kevésbé félelmessé tenni a férfiakkal való együttlétet számodra.


Ha ez a helyzet, leszbikus vagy :D


Remélem tudtam segíteni.


Inkább szerelmet keress :D

2020. okt. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Falra tudok mászni a magadfajta ész nélkül okoskodóktól.


"Ha ennyire csajjal akarod és semmiképp sem pasival, akkor leszbikus vagy és nem biszex."

1. Nem kérdeztem, hogy szerinted mi vagyok, pontosan tudom magamtól.

2. Sokáig pasival szerettem volna, meggondoltam magam. Akkor hirtelen beleszbültem full heteróból?


"Ilyet még nem hallottam xd"

Lépj ki a buborékodból esetleg.


"Először legyél szerelmes, csókolózz vele, írj szerelmes üzeneteket, csalódj, majd tanulj belőle..."

Megvolt, köszönöm. Nem akart szexelni velem.


"Mekkora libidód van neked tizenéves szűz létedre?"

Ki a retek mondta, hogy tizenéves vagyok?


"Hidd el ha leszbikus vagy ott legbelül magadban, egy lánnyal való szex nem fogja kevésbé félelmessé tenni a férfiakkal való együttlétet számodra."

Csakhogy nem leszbikus vagyok. Engedtessék már meg nekem, hogy komfortosabban és magabiztosabbnak érezzem magam elsőként(!) egy olyan ember intim közelségében, akinek a teste hasonlóképpen mutat és működik, mint az enyém (ezáltal ösztönösen tudja, hogy mire van szüksége egy nőnek, és nem csak tanulgatja), aki volt már valaha szűz lány, ezért nem esik nehezére belehelyezkedni a szituációmba, és aki nem fog fizikai fájdalmat okozni nekem a hosszúkás, vaskos nemi szervével. Fel nem tudom fogni, mi nem elég logikus neked ezen. Miért kéne leszbikusnak lennem ahhoz, hogy fesztelenebbül legyek meztelen nő előtt, mint férfi előtt?


"Remélem tudtam segíteni."

Nem tudtál.


"Inkább szerelmet keress :D"

Keresgélje A Zigazit az, aki valóban tinédzser és még nem unt rá sem a viszonzatlan szerelmekre, sem a saját ujjacskáira.

2020. okt. 22. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!